Karol Półtorak wejdzie w skład zarządu od 1 grudnia 2016 r., Marcin Czyczerski od 1 stycznia 2017 r. a Marcin Pałażej od 9 stycznia 2017 r.

"Pan Karol Półtorak będzie nadzorował realizację projektów rozwojowych w grupie kapitałowej CCC, pan Marcin Czyczerski odpowiedzialny będzie za całość zagadnień ekonomiczno-finansowych przedsiębiorstwa spółki, natomiast pan Marcin Pałażej odpowiedzialny będzie za ekspansję sieci CCC" - czytamy w komunikacie.

W odrębnym raporcie CCC podał, że Piotr Nowjalis złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa spółki ze skutkiem na 4 stycznia 2017 r.

Karol Półtorak w latach 2014-2016 pełnił funkcję wiceprezesa Giełdy Papierów Wartościowych, gdzie odpowiadał m.in. za finanse. Sprawował wówczas również funkcje członka rady nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych. Wcześniej pracował m.in. w Citibanku, Unicredit CAIB, PwC i Grant Thornton.

Marcin Pałażej w latach 2015-2016 pracował jako niezależny doradca biznesowy i konsultant, m.in. dla LPP. Wcześniej pracował m.in. w Inditex Spain, Inditex Polska i Grupie Empik oraz Mazars.

Marcin Czyczerski był od 2004 r. związany z Grupą Volkswagen. W latach 2010-2016 pracował dla tej grupy jako dyrektor zarządzający Sitech. Odpowiadał za zarządzanie w obszarach finansów, rachunkowości, controllingu, HR, IT i administracji. Od roku 2006 jest również wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz UJW w Polkowicach.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

(ISBnews)