Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Latające Audi na Amsterdam Drone Week. Zobacz pojazdy przyszłości

29 listopada 2018, 13:00
Na konferencji poruszane są wszystkie tematy związane z branżą, począwszy od technologii, a kończąc na regulacjach prawnych dotyczących ruchu i bezpieczeństwa bezzałogowych statków powietrznych. Amsterdam Drone Week gromadzi uczestników z 70 krajów. Na konferencji obecni są między innymi najwięksi gracze lotnictwa, tacy jak Airbus SE, Boeing Co. i holenderskie lotnisko Schiphol oraz start-upy, takie jak Uber Technologies Inc.
Na konferencji poruszane są wszystkie tematy związane z branżą, począwszy od technologii, a kończąc na regulacjach prawnych dotyczących ruchu i bezpieczeństwa bezzałogowych statków powietrznych. Amsterdam Drone Week gromadzi uczestników z 70 krajów. Na konferencji obecni są między innymi najwięksi gracze lotnictwa, tacy jak Airbus SE, Boeing Co. i holenderskie lotnisko Schiphol oraz start-upy, takie jak Uber Technologies Inc. / Bloomberg / Yuriko Nakao
Drony wyścigowe, latające taksówki i bezzałogowce - takie cuda można zobaczyć w Amsterdamie na największych targach poświęconych technologiom bezzałogowych statków powietrznych. Inicjatorami Amsterdam Drone Week jest Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Amsterdam RAI.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej