Wałęsa: "Trwanie obecnej władzy to nieszczęście kraju. Cały świat się z nas śmieje"

2 września 2018, 12:54 | Aktualizacja: 02.09.2018, 13:42
Źródło:PAP
Lech Wałęsa

Lech Wałęsaźródło: PAP
autor zdjęcia: Adam Warżawa

Trwanie obecnej władzy to nieszczęście dla kraju; cały świat, który kiedyś nas podziwiał, śmieje się z Polski i zastanawia się, co się z nią dzieje - mówił w niedzielę w Warszawie b. prezydent Lech Wałęsa.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • antybolek(2018-09-05 09:34) Zgłoś naruszenie 00

    Nazwisko Wałęsa robi jeszcze tylko wrażenie na części mieszkańców Gdańska gdzie synek Wałęsy startuje na Prezydenta nie mając żadnych dokonań. No ale mentalność tych pozostała w okresie lat 80-tych i początków lat 90-tych ubiegłego wieku.

    Odpowiedz
  • Polak(2018-09-03 12:52) Zgłoś naruszenie 60

    Panie Były Prezydencie!!! Świat (w tym większość Polaków) śmiał się z Nas jak Pan był Prezydentem!!! A teraz też śmieje się tez z Pana!!

    Odpowiedz
  • Endek(2018-09-02 21:57) Zgłoś naruszenie 294

    Mam tylko nadzieje ze port lotniczy w Gdańsku kiedyś przestanie nosić jego imię tylko innego prawdziwego bohatera Narodu Polskiego. Prawda jest jedna , a tacy jak Bolek myślą ze będą zawsze u korytka wiec promują zdemoralizowane swe pomiotu synowskie.

    Odpowiedz
  • Wachowski(2018-09-02 21:51) Zgłoś naruszenie 192

    Wałęsa się śmiał i śmieje z każdego ciężko pracującego Polaka. Sam nigdy nie pracował ciężko tylko wybrał drogę oszczerstwa, zakłamania i sprzedawczyka . Wystarczy posłuchać jego rozmów z bratem nagranych przez ub i opublikowanych na YouTube , aby zobaczyć co sobą reprezentuje ten pozer i zdrajca nie tylko narodu , ale wszystkich włączając w to własna żonę Dankę.

    Odpowiedz
  • BOLEK(2018-09-02 21:17) Zgłoś naruszenie 121

    CHYBA Z CIEBIE IHIHIHIH

    Odpowiedz
  • Leśny dziad(2018-09-02 21:00) Zgłoś naruszenie 182

    Lechu to nie o to chodzi czy ty byłeś czy nie byłeś agentem. Chodzi o to że ty nigdy nie skaziłeś się myśleniem. Taki chłopek roztropek z ciebie. Prosty do bólu 40 lat temu i teraz. Jako "window dressing" robiłeś dla najpierw macherów Solidarności a potem całej post komuny od SLD i Wyborczej i pewnie do dzisiaj o tym nie wiesz.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hfff(2018-09-02 18:51) Zgłoś naruszenie 531

    A pisowcy dalej sto lat za czarnym ladem.

    Odpowiedz
  • Ola(2018-09-02 17:49) Zgłoś naruszenie 3412

    Głupek.Z Wałęsy śmieje się cały świat.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mak(2018-09-02 17:39) Zgłoś naruszenie 70313

    Pisostwo to tragedia dla Polski!!!! Zakłamanie, hipokryzja, szczucie, dzielenie, manipulowanie prostymi ludźmi!!! Gardzę piswcami!!!

    Odpowiedz
  • TOK(2018-09-02 16:00) Zgłoś naruszenie 4810

    Z BOLKA OD DAWNA CAŁY ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE TERAZ TO ZGRZYTA ZĘBAMI !!!

    Odpowiedz
  • Patriota (2018-09-02 15:45) Zgłoś naruszenie 63117

    Tym właśnie się różnią ci z PO i ich towarzystwo od PIS . PiS chcę żeby w kraju było dobrze. A ci z PO aby w EU dobrze mówili o Polsce i Polacy cicho siedzieli

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Esbek(2018-09-02 15:11) Zgłoś naruszenie 8011

    Jak nisko trzeba upaść aby cytować tak skompromitowanego człowieka?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • i to by było na tyle(2018-09-02 14:54) Zgłoś naruszenie 8514

    cienki Bolek w polskojęzycznym medium

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz