Ulicami polskich miast przeszedł Młodzieżowy Strajk Klimatyczny

20 września 2019, 15:13 | Aktualizacja: 20.09.2019, 15:20
Źródło:PAP
"Nie chcemy mieszkać na marsie", "Nie czas żałować kasy, gdy płoną lasy", "Nie damy sobie zabrać przyszłości" - z takimi hasłami na ulice polskich miast wyszło w piątek setki tysięcy młodych ludzi w ramach Młodzieżowego Strajku Klimatycznego. To międzynarodowa akcja, w której bierze udział blisko 60 miast w Polsce i tysiące miast na całym świecie.
wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Terminator(2019-09-20 16:10) Zgłoś naruszenie 20

    Nasza młodzież jest taka naiwna i zmanipulowana jak ta na zachodzie i to przez zachodnie elity i wielkie koncerny które sponsorują to wszystko bo chcą szybko dorobić się wielkiej fortuny na CO2 i bardzo wysokich podatkach!!! Pamiętajcie, za drożyznę wy w przyszłości sami zapłacicie!!! Jak kilogram chleba będzie kosztował nie 4 Złote a 40 Złotych a kilogram Schabu nie 16 Złotych lecz 200 Złotych bo byle jakie mięso będzie wtedy luksusem to opanujecie się!!!

    Odpowiedz
  • i to by było na tyle(2019-09-20 19:03) Zgłoś naruszenie 20

    Poza stolicą manifestowała także młodzież w innych miastach Polski. Około 100 osób wzięło udział w marszu w Rzeszowie, ulicami Kielc przeszło blisko 300 osób, podobna liczba manifestantów była w Lublinie, Łodzi i Katowicach. W Poznaniu było tysiąc osób, a w Krakowie ok. 2 tys. osób. To gdzie te setki rysięcy manipulatorzy? Młodzi lubia wagary i koncerty, zwsze weselej, niż w szkole. Bez względu na powód.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze