Koszty obsługi prawnej sporów GDDKiA ze spółkami sięgnęły już 16 mln zł

31 grudnia 2013, 09:46 | Aktualizacja: 31.12.2013, 09:57
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Rośnie liczba spraw sądowych związanych z budową dróg. To pokłosie sporów ze spółkami budowlanymi, które domagają się od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad już ponad 10 mld zł.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • S(2013-12-31 11:56) Zgłoś naruszenie 00

  Na nadchodzący nowy rok powiemy wam tylko jedno. Skoro nie jesteście w stanie wytropić kretów działających śród was, to na prawdę należałoby się obawiać najbliższej przszyszłosci. Sami przekonaliście się, że działanie tych kretów nie ogranicza się tylko do donoszenia. Mamy pełną wiedzą o panującej sytuacji i nasze działanie są do niej dostosowywać. Aż w końcu STWIERDZIMY, że NADESZŁA TA PORA... Czy dziś podobnie jak 26 grudnia ludzie będa oglądać widowisko na niebie w postaci spadających głowic jądrowych?

  Odpowiedz
 • Alek(2013-12-31 14:03) Zgłoś naruszenie 00

  Warto wydac 16 mln zeby wyprocesowac 10 mld. To inwestycja z calkiem niezlym zwrotem.

  Odpowiedz
 • Jacek(2014-01-02 22:05) Zgłoś naruszenie 00

  To za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy. o za pieniadze moje i Twoje te urzedasy się procesują. STOP przemocy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze