"Przedmiotem umowy jest dostarczenie infrastruktury sprzętowej, wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM), Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI), Centrum Analiz Statystyczno – Ekonomicznych (CASE) oraz dokumentacji systemu dla zamawiających" - czytamy w komunikacie.

Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie do 30 listopada 2015 roku, podano również.

Jednocześnie Cube.ITG informuje o zawarciu dwóch umów podwykonawczych z Asseco Poland.

"Przedmiotem pierwszej umowy jest dostawa i wdrożenie na rzecz zamawiającego przez podwykonawcę infrastruktury sprzętowej oraz dokumentacji podwykonawczej, niezbędnej do korzystania z tejże infrastruktury za łączne wynagrodzenie w kwocie 29,5 mln zł brutto. Przedmiotem drugiej umowy jest dostawa i wdrożenie przez podwykonawcę na rzecz zamawiającego oprogramowania SSI (z wyłączeniem jednego z modułów), RREDM oraz dokumentacji systemu MEZ za łączne wynagrodzenie w kwocie 22,7 mln zł. Podwykonawca zobowiązał się do realizacji obu umów podwykonawczych do dnia 15 listopada 2015 roku" - czytamy dalej.

Cube.ITG powstało w 1990 r. Spółka realizuje projekty integracyjne, wdrożeniowe, a także świadczy usługi związane z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT. Cube.ITG przeniosło się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect (na którym było notowane od 2009 r.) w 2014 roku.