"Atal Residence to bardzo dobrze zaprojektowana inwestycja, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób szukających mieszkania w Krakowie. Po uruchomieniu sprzedaży II etapu w listopadzie br. już ok. 17 lokali zostało zarezerwowanych. Tymczasem w I fazie projektu wolnych zostało mniej niż połowa mieszkań" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

W drugim etapie inwestycji cena za m2 wynosi od 7 300 zł brutto. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon. Zaplanowano również podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, które łącznie pomieszczą 56 samochodów, podano także.

"W pierwszym etapie inwestycji powstaje łącznie 227 lokali - w tym 224 apartamenty od dwóch do czterech pokoi i metrażach od 35,18 m2 do 106,37 m2. oraz 3 lokale usługowe. W drugim etapie dostępne są metraże od 37,12 m2 do 105,84 m2" - czytamy w komunikacie.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W ub. roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)