Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co przyniesie giełda w 2017 roku? Oto największe okazje inwestycyjne

2 listopada 2016, 05:50
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Liczba użytkowników usługi Amazon Prime wzrosła od 2013 roku ponad dwukrotnie. Za jej pośrednictwem firma oferuję klientom dostęp do sporej bazy filmów i seriali. Amazon zwiększył też sprzedaż usług internetowych, a szacowany wzrost sprzedaży produktów firmy na koniec 2016 roku wyniesie 27,9 proc. Wszystko to powinno pomóc firmie w ustabilizowaniu na wysokim poziomie przychodów, nawet pomimo dokonywanych licznych inwestycji.
Liczba użytkowników usługi Amazon Prime wzrosła od 2013 roku ponad dwukrotnie. Za jej pośrednictwem firma oferuję klientom dostęp do sporej bazy filmów i seriali. Amazon zwiększył też sprzedaż usług internetowych, a szacowany wzrost sprzedaży produktów firmy na koniec 2016 roku wyniesie 27,9 proc. Wszystko to powinno pomóc firmie w ustabilizowaniu na wysokim poziomie przychodów, nawet pomimo dokonywanych licznych inwestycji. / Bloomberg / Chris Ratcliffe
Bloomberg przyjrzał się wszystkim najważniejszym globalnym firmom i wybrał te, które w 2017 roku powinny w szczególności zainteresować inwestorów.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej