Rosja znajduje się już w stanie recesji - ocenił w piątek rosyjski wiceminister rozwoju gospodarczego Andriej Klepacz.
"Recesja już się rozpoczęła w Rosji. Będziemy mieli dwa kwartały" spadku gospodarczego - powiedział wiceminister.
Jego zdaniem wzrost gospodarczy w 2008 roku będzie mniejszy niż przewidywał rząd (6,8 proc. PKB), a produkcja przemysłowa wzrośnie tylko o ok. 1,9 proc.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zobacz
|
