Tower Investments sprzeda projekty za ponad 30 mln zł


Warszawa, 16.03.2017 (ISBnews) - Tower Investments zawarł 3 umowy, na mocy których sprzeda projekty na kwotę ponad 30 mln zł, poinformowała spółka. Pozyskane środki przeznaczy na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich, podano także.
"Udało nam się zdywersyfikować portfel kontraktów i obecnie mamy zawarte umowy z głównymi podmiotami na rynku handlu i usług. Dodatkowo sprzyjająca sytuacja rynkowa pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Przed nami okres wytężonej pracy, będziemy inwestować w nowe nieruchomości, co zapewni nam dalszy dynamiczny rozwój. Tylko przez ostatnie miesiące zawarliśmy wiele umów, których wartość sprzedażowa przekroczyła ćwierć miliarda złotych, nie zwalniamy jednak tempa" - powiedział prezes Bartosz Kazimierczuk, cytowany w komunikacie.
Zawarte umowy dotyczą planowanej sprzedaży City Shopin przy ul. Szwedzkiej w Warszawie, przedwstępnej umowy z Netto na sprzedaż działki i budowę marketu w dzielnicy Bielany oraz przedwstępnej umowy z Biedronką na sprzedaż działki i budowę marketu na Białołęce, podano także.
Tower Investments pracuje nad prospektem i liczy na przejście na GPW z NewConnect w III kwartale bieżącego roku, podano także.
Tower Investments to specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych. Podstawowym klientem spółki są sieci spożywcze, stacji paliw, fast food, DIY, elektroniczne, dla których Tower realizuje obiekty. Spółka debiutowała na NewConnect w lipcu 2016 r.
(ISBnews)