Szklany sufit, brak kryteriów awansu. Niemal 30 proc. Polaków uważa, że nie rozwija się w pracy

19 marca 2018, 11:34 | Aktualizacja: 19.03.2018, 11:44
Źródło:ISBnews
Młodzi w pracy

Młodzi w pracyźródło: ShutterStock

Ponad 27 proc. Polaków jest zdania, że firma, w której pracują, nie zapewnia im rozwoju i jasnej ścieżki kariery, wynika z ostatnich badań Work Service. Pracownicy najczęściej zwracają uwagę na brak odpowiednich szkoleń, a przeszło 1/3 osób dostrzega zjawisko szklanego sufitu w postaci zajętych stanowisk i braku kryteriów awansu.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Kamil W.(2018-04-11 06:08) Zgłoś naruszenie 00

  Zgadzam się, że atmosfera w pracy jest bardzo, bardzo ważna :) U nas też sobie organizujemy wyjścia z firmy, i to jak najczęściej się da :) Takim naszym stałym miejscem, gdzie chodzimy jest Stara Zajezdnia - super klimat :)

  Odpowiedz
 • Kot(2018-03-20 10:43) Zgłoś naruszenie 00

  No to tak z perspektywy specjalisty " Specjaliści i menedżerowie otrzymują średnio 8 ofert pracy rocznie" oczywiście : proponują mi pracę na gorszych warunkach niż dotychczasowe, w zupełnie innych rejonach polski za tą samą kasę, lub z zupełnie innych branży. Rekruterzy wysyłają ogłoszenia na rympał, nie czytają nawet mojego profilu, nie odpowiadają na maile z prośbą o szczegóły. Mogę takich "ofert" i tysiąc dostawać skoro żadna nie jest poważna. Jedyna poważna oferta która dostałem to była taka, która sam znalazłem i wysłałem aplikację a firma była z GB. Nic z tego nie wyszło ale to była jedyna konkretna oferta na przestrzeni lat.

  Odpowiedz
 • MImi3(2018-04-04 01:00) Zgłoś naruszenie 00

  Bardzo wazna jest atmosfera w pracy jeśli jest zgrany zespół i relacje takie jakie być powinny to do pracy chodzi się z przyjemnością 🙂 spotkania po pracy i imprezy integracyjne to świetne pomysły na zbudowanie dobrej atmosfery 😀 ekipa twój kucharz zrobiła dla nas ostatnio super warszaty kulinarne! 😀 No najlepsze spotkanie integracyjne na jakim byłam! tak się jeszcze nigdy nie wybawiłam jak z nimi 😀

  Odpowiedz
 • freedom(2018-03-19 15:23) Zgłoś naruszenie 00

  Ludzie po co wam awanse, wystarczy żebyście kasę mieli i dzieki temu stawali sie coraz bardziej wolni. Czas jest bezcenny.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze