Bieńkowska: Diesle są skończone. Za kilka lat znikną zupełnie

29 maja 2018, 06:55 | Aktualizacja: 29.05.2018, 09:19
Źródło:Bloomberg
Spaliny z samochodów

Spaliny z samochodówźródło: ShutterStock

Unijni konsumenci mogą zrobić tak samo dużo, jak instytucje nadzorujące, żeby przyspieszyć przejście lokalnego sektora motoryzacyjnego do epoki napędu elektrycznego zapowiadanej przez Teslę – twierdzi unijna komisarz ds. rynku wew., przemysłu i przedsiębiorczości Elżbieta Bieńkowska.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (30)

  • elektryk(2018-05-29 07:10) Zgłoś naruszenie 1186

    Czy ta pani wie że do aut elektrycznych potrzebna jest duża ilość energii elektrycznej, której w takiej ilości nie ma.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Diesel Kaputt?(2018-05-29 07:13) Zgłoś naruszenie 334

    Ciekawe jak to przetłumaczyć na niemiecki?

    Odpowiedz
  • pqp(2018-05-29 07:19) Zgłoś naruszenie 954

    Diesle znikną? Czyli autobusy i TIR-y też?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • riki(2018-05-29 08:06) Zgłoś naruszenie 8417

    A Bieńkowska też powinna być skończona za swoje głupoty

    Odpowiedz
  • Piotr(2018-05-29 08:23) Zgłoś naruszenie 578

    Eluchna, zajmij się tipsami, makijażami, fryzami, ogólnie prezentowaniem się (chociaż to zajmuje cozaz więcej czasu), a poważne sprawy zostaw ludzim poważnym.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • prrrrrrrrrrrr(2018-05-29 08:53) Zgłoś naruszenie 4917

    Jeszcze nie moga znikąc bo za dużo ich jeździ na zachodzie. Będą zakazane dopiero jak wszystkie przyjadą do Polski

    Odpowiedz
  • xxx(2018-05-29 09:04) Zgłoś naruszenie 768

    Kretynka nie ma pojęcia o czym mówi, ale to normalne wśród polityków, wysrywać swoje wymiociny umysłowe bez pomyślunku.

    Odpowiedz
  • lepiej ciszej dalej budiesz(2018-05-29 09:21) Zgłoś naruszenie 208

    ze tez nie powstrzymuje sie przed glupia dewagacja po co gledzic lepiej niech to zrobia inni ale nie musi sobie pofolgowac chocby to jej zaszkodzilo a moze sie jej beknac

    Odpowiedz
  • Misiek(2018-05-29 10:03) Zgłoś naruszenie 1016

    Polski crème de la crème szaleje na forum :D

    Odpowiedz
  • Narkus(2018-05-29 10:08) Zgłoś naruszenie 669

    "Europejskie firmy, które chcą zdobyć silną pozycję na tym rynku, to między innymi BMW, Daimler, BASF i Vattenfall." To są same niemieckie koncerny z budżetem większym niż budżet Polski, widać o co chodzi, wspierajmy Niemcy... Sprzedajne babsko

    Odpowiedz
  • WAZ(2018-05-29 10:08) Zgłoś naruszenie 747

    Mam trochę lat i pamiętam że już raz Europa chciała się od dizli odwrócić .Skończyło się na wynalezieniu techniki common roil i teraz jazda tymi samochodami to czysta przyjemność. KOLEJNA MODA ,przez eliminację czegoś "unowocześniamy się ". Totalne bzdury ta pani opowiada innych rzeczy nie warto komentować.......

    Odpowiedz
  • Lex(2018-05-29 11:58) Zgłoś naruszenie 1055

    Pani bienkowska, pala z fizyki, chemii, czy Pani ma skonczona szkole srednia? O takiej gestosci energii jak ropa elektryki moga pomarzyc. Nie bede wspominal o potrzebach przeslowyh, jesli wszyscy chcieliby sie przesiasc do elektrykow. Juz teraz jak wszyscy naraz wlacza czajnik elektryczny w czasie przerwy meczu jest totalne przeciazenie sieci. LPG jest tutaj krolem - czyste paliwo, tanie, latwo benzyniaka przerobic. Pozdrawiam myslacych logicznie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Aro(2018-05-29 13:06) Zgłoś naruszenie 299

    ..ale jaja,ale jaja..

    Odpowiedz
  • Edyward(2018-05-29 13:58) Zgłoś naruszenie 602

    tak tak a za 6 tyś to pracuje tylko frajer albo złodziej.

    Odpowiedz
  • eurosceptyk(2018-05-29 15:48) Zgłoś naruszenie 97133

    jeżeli takie "wybitne" jednostki tworzą cyrk europejski zwany UE, o jego przyszłość jestem spokojny. Cierpliwie czekam aż skończy tak jak jego pierwowzór w postaci kraju rad :) a że skończy to jest pewne jak amen w pacierzu.

    Odpowiedz
  • Ttt(2018-05-29 15:51) Zgłoś naruszenie 139

    A co ta tempa dzida rozumie

    Odpowiedz
  • Egon (2018-05-29 16:50) Zgłoś naruszenie 5525

    Bieńkowska to prawdziwa kretynka nie zna się na mechanice pojazdowej i ma pstro w głowie liczy się praktyka a potem wiedza

    Odpowiedz
  • Polak(2018-05-29 17:13) Zgłoś naruszenie 58

    Benzyniaki też muszą być skończone w miastach!

    Odpowiedz
  • DD(2018-05-29 19:02) Zgłoś naruszenie 161

    Proste rozwiązania... Czy ktoś mi wyjaśni, cz mój nowy Peugeot 308 z silnikiem diesla, spalający ok. 4,4l ON/100km bardziej zanieczyszcza powietrze, aniżeli limuzyna Pani Komisarz spalająca prawdopodobnie kilkanaście litrów benzyny na 100 km?

    Odpowiedz
  • Arek(2018-05-29 19:36) Zgłoś naruszenie 974

    Rozumiem,że teraz powstaną traktory elektryczne i lokomotywy zużywające alkohol i to wszystko wyciągnie UE w 22 wiek.

    Odpowiedz