Unibep ma umowę na realizację inwestycji w Warszawie za ok. 69,4 mln złWarszawa, 29.05.2018 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Marywilskiej w Warszawie, poinformowała spółka. Wynagrodzenie Unibepu za wykonanie przedmiotu umowy wynosi ok. 69,4 mln zł netto.

"Przedmiotem umowy jest budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną. W trzech budynkach o wysokości do 6 kondygnacji znajdą się łącznie 333 lokale mieszkalne oraz 336 miejsc postojowych w garażu podziemnym" - czytamy w komunikacie.

Zamawiającym jest należąca do grupy kapitałowej Unibepu spółka zależna od Unidevelopment, tj. Osiedle Marywilska.

Termin rozpoczęcia realizacji Inwestycji ustalony został na II kw. 2018 r., zaś zakończenia na III kw. 2019 roku, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)