Turcja zerwie umowę ws. migrantów, jeśli UE nie zniesie wiz

29 czerwca 2018, 14:45 | Aktualizacja: 29.06.2018, 15:19
Źródło:PAP
Członkostwo Turcji w UE

Członkostwo Turcji w UEźródło: ShutterStock

Szef tureckiego MSZ Mevlut Cavusoglu ostrzegł w piątek, że Ankara zerwie porozumienie zawarte w 2016 r. z Unią Europejską w sprawie powstrzymywania napływu migrantów do UE, jeśli Unia nie zniesie obowiązku wizowego dla obywatel Turcji.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Jan88(2018-06-30 06:03) Zgłoś naruszenie 10

    Wczoraj dodałem komentarz gdzie on jest?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kuskus niedźwiedzi (2018-06-29 21:33) Zgłoś naruszenie 20

    Nie płacić daniny Turkom ! Ruszyć wojsko z koszar na granicę, kto nie legalnie przekroczy linię demarkacyjną to deportować.

    Odpowiedz
  • Karol(2018-06-29 17:42) Zgłoś naruszenie 130

    Za 6 mld. Euro mozna uszczelnic granice Europy bez obawy o szantaz Erdogana. Cale to towarzyswtwo blikowschodnich i afrykanskich kacykow odkrylo w szantazu Europy zyle zlota. Dlaczego Europa ma placic Turcji na uciekinierow z Syrii, kraju kulturowo bliskim Turcji i w ktorym Turcja prowadzi obecnie wojne, przyczaniajac sie do jej destabilizacj UE musi sie wyzwolic od tego bezczelnego szantazu, czyli uszczelnic granice.

    Odpowiedz
  • niestety.(2018-06-29 17:00) Zgłoś naruszenie 31

    To było pewne skasuja kasę i puszczą falę młodych byków w kierunku upadłej bezbronnej EU.Erdo sułtan trzyma Europę za jaja...

    Odpowiedz
  • niestety(2018-06-29 17:00) Zgłoś naruszenie 41

    To było pewne skasuja kasę i puszczą falę młodych byków w kierunku upadłej bezbronnej EU.Erdo sułtan trzyma Europę za jaja

    Odpowiedz
  • niestety(2018-06-29 17:00) Zgłoś naruszenie 11

    To było pewne skasuja kasę i puszczą falę młodych byków w kierunku upadłej bezbronnej EU.Erdo sułtan trzyma Europę za jaja

    Odpowiedz
  • Wewe(2018-06-29 16:37) Zgłoś naruszenie 40

    A co za różnica czy zaleją nas Turcy czy pozostali? Wprowadzenie kontroli na granicach Państwowych i internowanie uchodźców będą jedynym rozwiązaniem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2018-06-29 15:48) Zgłoś naruszenie 192

    Nie chcemy Erdogana i Turków w UE!!!Nie dla zniesienia wiz dla Turków!!! niedługo znajdzie się min. 3,5 mln.+ Syryjczyków w UE!!!Hahaha, to polityka Merkelowska a podatnik Polski płaci!!!LooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qwe(2018-06-29 15:25) Zgłoś naruszenie 320

    ta umowa to kwintesencja słabości UE. płacimy haracz turkom

    Odpowiedz