Polexit możliwy? Polityczna burza po wypowiedzi Gowina

28 sierpnia 2018, 10:02 | Aktualizacja: 28.08.2018, 10:03
Źródło:PAP
Warszawa, widok na PKiN

Warszawa, widok na PKiNźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Bartek Sadowski

Wicepremier Jarosław Gowin nic nie mówi na temat Polexitu - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, odnosząc się do niedawnej wypowiedzi wiceszefa rządu. Jego zdaniem Gowin nie powiedział nic nadzwyczajnego, a opozycja próbuje rozpętać "kolejną histerię".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • taka prawda(2018-08-28 10:23) Zgłoś naruszenie 15124

    Baba z wozu, koniom lżej!

    Odpowiedz
  • tenthe(2018-08-28 10:32) Zgłoś naruszenie 15280

    Manipulacje tego rzadu sa nie do zaakceptowania przez Unie, dlatego prędzej czy pózniej będzie on dążył do stopniowego wyprowadzenia Polski z Unii. Oczywiście rosja i kosciół katolicki będą brać czynny udział we wspieraniu tego procesu. Macie osobistą szansę obejrzeć jak na żywo wygląda proces Targowica II. Ciekawe czasy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • baca(2018-08-28 11:15) Zgłoś naruszenie 89141

    POlityczna burza, czyli wrzask tzw. opozycji z byle powodów trwa od momentu odstawienia ich przez Polaków od koryta. Nawet gdyby w jakimś zakresie wyrok TSUE nie został wykonany to byłby to jeden z ok. 50 jakich nie wykonały dotychczas m.in. Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, itd.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • baba ze wsi(2018-08-28 12:15) Zgłoś naruszenie 116183

    Czy ktoś słyszał że Polska chce wyjść z UE ? Czy Gowin coś mówił o Polexicie ??Ja nie słyszałam ! Zdychająca i bezradna opozycja, zawsze słyszy to, co by chciała usłyszeć.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • sean(2018-08-28 12:22) Zgłoś naruszenie 3913

    Słynny niegdyś program "żywność za ropę", powinien zostać odświeżony w nowej formule: "kasa za niezależne sądownictwo". Szybciutko się okaże czy husaria jest bardziej w czy bardziej poza UE. :)

    Odpowiedz
  • ostry(2018-08-28 12:51) Zgłoś naruszenie 10919

    Fragment Art. 2. Główne wartości Unii: "Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka...". Pytanie czy Polska jest nadal państwem prawnym skoro dąży się do uzależnienia sądownictwa od polityków. Pozdrawiam.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • BiggerBurger(2018-08-28 13:53) Zgłoś naruszenie 165235

    To jest piękne ..słuchałem tego wywiadu. Gowin nic nie powiedział o Polexicie a oni w ryk, że wyjdziemy !!! :))))) Nosz manipulanci pierwszej wody.

    Odpowiedz