Pracownicy socjalni poszukiwani za... 2600 zł. „To powód do wstydu, nie dumy”

14 listopada 2019, 15:53 | Aktualizacja: 14.11.2019, 15:54
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Służby społeczne

Służby społeczneźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Średnie wynagrodzenie pracownika socjalnego wynosi w tym roku 2787 zł. To oznacza wzrost w porównaniu do poprzedniego roku o 5,8 proc.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • liczy się kasa(2019-11-15 11:18) Zgłoś naruszenie 212

    Z samorządów ludzie wieją przynajmniej jest tak w dużych miastach. Praca w urzędzie to dla wielu obciach.

    Odpowiedz
  • student(2019-11-15 09:51) Zgłoś naruszenie 358

    Socjalni musza sie przeniesc do prywaty... Wieksze mozliwosci, wieksze pieniadze i realny zysk dla panstwa!!!

    Odpowiedz
  • student(2019-11-15 09:49) Zgłoś naruszenie 5210

    Socjalniastych powinno być JAK NAJMNIEJ!!! **************** pieniadze ale i tak rujnują budżet... Ani oni nie sa zadowoleni ani obywatel z ktorego zdzieraja coraz wieksze podatki!!!

    Odpowiedz
  • .(2019-11-15 08:41) Zgłoś naruszenie 513

    Niech głodni zjedzą bezrobotnych i po problemie

    Odpowiedz
  • A(2019-11-15 08:18) Zgłoś naruszenie 234

    Trzeba mówić głośno o tym z jakimi klientami pracuje pracownik socjalny - część z nich jest agresywnych i roszczeniowych, wizyta w takim środowisku to zagrożenie i trauma dla pracownika. W innych przypadkach można zrobić wiele dobrego i pomóc i tylko to mnie trzyma w tej pracy, na pewno nie zarobki. Pozdrawiam wszystkich pracowników socjalnych

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Magda K (2019-11-14 22:17) Zgłoś naruszenie 236

    Jestem pracownikiem socjalnym i do ręki mam 1881 zł. Nasi klienci mają więcej bo np z samej pomocy społecznej rodzina 4 osobowa dostaje 3781 zł hmmm.... Obrabiam wywiady, piszę do sądów, pcpr ów, chodzę po patologii, a wizyta u nich kończy się praniem i kąpaniem... Więc w przeliczeniu 1881 zł to ja na środki piorące i żele pod prysznic wydaje miesięcznie... Jeść nie muszę.. Ważne że klienci nie chodzą głodni i co najważniejsze nie są spragnieni....

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Nikt(2019-11-14 20:29) Zgłoś naruszenie 2118

    Jestem pracownikiem mops ale niestety nie miałam pleców by zostać pracownikiem socjalnym robię alimenty 500 rodzinne i nie mam czasu na śniadanie a koleżanki z Facebooka nie schodzą 😀tak to wygląda od kuchni

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Xyz(2019-11-14 20:10) Zgłoś naruszenie 158

    A dla opiekunów rzucicie jakieś ochłapy??

    Odpowiedz
  • yut(2019-11-14 19:45) Zgłoś naruszenie 4428

    i tak za duzo na to co robia:( urzedasy

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Pop(2019-11-14 19:42) Zgłoś naruszenie 312

    Toć tyle co na kasie w "biedronce"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-14 16:32) Zgłoś naruszenie 19

    Nawet pros......a lepiej zarabia w Polsce!!! LoooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz