Iran miał być perspektywicznym rynkiem dla Polski. USA zweryfikowały ten pomysł

13 stycznia 2020, 07:50 | Aktualizacja: 13.01.2020, 08:14
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

źródło: DGP

Według planu Morawieckiego Iran miał być jednym z najbardziej perspektywicznych rynków dla polskich eksporterów. USA zweryfikowały ten pomysł.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Zorientowany(2020-01-13 08:42) Zgłoś naruszenie 157

    Jak zawsze Jankesi nas załatwili na perłowo. Ale dalej na kolanach róbcie las.. to zobaczycie ze nas wykiwają jak Kurdów. A wtedy beda tylko sami wrogowie u naszych granic.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Takraj(2020-01-13 10:16) Zgłoś naruszenie 80

    Kto pamieta inwazje na Irak i poźniejszą role tow.M.Belki,ten wie,ze słowa to słowa..

    Odpowiedz
  • Ulema(2020-01-13 11:48) Zgłoś naruszenie 71

    Do 2010 r. standard życia w Iranie i Turcji był taki sam, ale od tego czasu drogi się rozeszły i to bardzo. Jeśli USA nie odpuści to złamie Iran do końca tego dziesięciolecia. Iran wszedł w nasze lata 80-te, wszystko zaczyna się rozłazić po 40 latach rewolucji. I Trump chyba to wyczuł.

    Odpowiedz
  • Szkoda gadać (2020-01-13 12:04) Zgłoś naruszenie 112

    Taka jest prawda na handlu z Iranem byśmy zyskali więcej niż z USA. Ameryka nic od nas nie potrzebuje. Iran ma niedobory wielu produktów przez wieloletnie sankcje. Szkoda tych kontraktów na ropę i gaz z Iranu. Teraz kupujemy od AS, które sponsoruje radykalny..............

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • kotek55(2020-01-13 18:08) Zgłoś naruszenie 13

    mielibyśmy wielkie korzyści z ekspansji na Iran, no ale mamy wspaniałego sojusznika....

    Odpowiedz
  • Jan z Ciemnogrodu(2020-01-13 23:02) Zgłoś naruszenie 60

    Zycze Persom jak najszybszego uwolnienia sie od jarzma lokalnych jihadistow i dolaczenia do spolecznosci normalnych narodow. Iranska cywilizacja jest zbyt wielka zeby sie tarzac w lajnie spowodowanym przez rewolucje w 1978.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • POprusaki i PISmoskale(2020-01-15 08:46) Zgłoś naruszenie 11

    Póki USA nie porzuci głupiej anglosaskiej polityki swoich dawnych wrogów z Londynu puty nie będziemy mieli z nimi interesów. Nas interesują autostrada lub tory do Persji Indii Chin a oni to torpedują... do tego dochodzą ceny samolotu za 800.000.000 zl... PIS szkodzi Polsce w sposób zbliżony do roku 1939

    Odpowiedz