Amerykańska gwiazda muzyki pop Lady Gaga nie przestaje szokować swoimi ekstrawaganckimi pomysłami. Po operacji biodra zamówiła specjalny wózek z 24-karatowego złota, umożliwiający jej swobodne poruszanie się w domu. Teraz zamieniła go model z firmy Luis Vuitton.

Właśnie nowy fotel na kółkach - z brunatnym siedziskiem naszpikowanym złotym logiem znanego producenta ekskluzywnych torebek - wykorzystała do wypadu do modnej restauracji Spiaggia na słynnej Michigan Avenue w Chicago. Właśnie tam obchodziła 27. urodziny w towarzystwie swojego chłopaka Taylora Kinneya.

Piosenkarka swoją tożsamość próbowała ukryć za dużymi ciemnymi okularami i rozpuszczonymi w nieładzie brązowymi włosami. Jednak i tak jadąca na wózku gwiazdę muzyki pop uchwycili swoimi obiektywami czujni paparazzi, a także aparatami w telefonach komórkowych przypadkowi przechodnie.

Reklama

Na początku roku Lady Gaga zmuszona była odwołać mocno rozreklamowane w mediach 21 koncertów w Ameryce Północnej w ramach tournee "The Born This Way Ball". Powodem tej decyzji było ostre zapalenie stawu biodrowego i konieczna operacja. Wciąż przyjmuje dość silne środki przeciwbólowe.

Nie przeszkadza to jej jednak dbać o rozgłos wokół swojej osoby, co może być związane z szeroko zakrojoną promocją jej nowego zapachu perfum o nazwie Fame, w wersji unisex.

Na początku marca piosenkarka zamówiła fotel na kółkach w firmie Mordekai, zaprojektowany przez Kena Borochova. Siedzisko w nim wykonano z miękkiej skóry używanej do produkcji kurtek motocyklowych, a całość przekryto również skórzanym baldachimem. Rama i szprychy kół wykonano z 24-karatowego złota.