Przez 18 lat kariery zawodowej Krzysztof Kaliciński zdobywał doświadczenia pracując dla największych sieci gastronomicznych takich jak McDonald’s, gdzie zaczynał przygodę w tym biznesie czy T.G.I. Friday’s – ikony casual dining. W latach 2005-2010 był Dyrektorem Operacyjnym sieci Coffeeheaven a ostatnie lata prowadził jako Dyrektor Zarządzający oraz Członek Zarządu multibrandową spółkę LS travel foodservice Poland zarządzającej takimi brandami jak: SO!COFFEE, empik cafe czy Bread & Co. – który w 2012 otrzymał dwie statuetki foodbusiness award.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się pozyskać Krzysztofa dla idei i organizacji Green Caffe Nero. Krzysztof ma bardzo duże doświadczenie i mnóstwo osiągnieć w naszej branży. Jego obecność bardzo nas wzmocni” – podkreśla Adam Ringer, założyciel i współwłaściciel sieci.

„Współpraca z Green Caffe Nero, z Adamem Ringerem i Gerrym Fordem jest zarówno nobilitująca jak i stanowi dla mnie ogromne zawodowe wyzwanie w kontekście planów dotyczących rozwoju sieci. Jednocześnie nasze postrzeganie i podejście do biznesu ma wiele punktów wspólnych” – dodaje Krzysztof Kaliciński.