Ghelamco Invest zdecydowało o przeprowadzeniu oferty publicznej do 200 000 obligacji serii PPJ w ramach IV publicznego programu emisji obligacji, podała spółka.Papiery będą zabezpieczone poręczeniem ustanowionym przez Granbero Holdings Limited, podano w komunikacie.

Szczegółowe warunki oferty obligacji serii PPJ udostępnione zostaną przed rozpoczęciem subskrypcji na stronie internetowej spółki.

W styczniu br. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Ghelamco Invest w związku z ofertą publiczną oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym obligacji, emitowanych w ramach programu emisji obligacji, w którym łączna kwota nominalna obligacji emitowanych w okresie 12 miesięcy nie przekroczy 350 mln zł.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

(ISBnews)