Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sztuka spłacania długów. Którymi powinieneś zająć się najpierw?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Niezabezpieczone zadłużenie, czyli takie które nie ma fizycznego poręczenia, znajduje się nisko na liście, ponieważ nie zagraża utracie pracy ani realizacji potrzeb bytowych. Co nie znaczy, że nie ma znaczenia. Historia i zdolność kredytowa jest ważna dla wszystkiego, co robimy w życiu. Towarzyszy nam nieustannie: począwszy od zakupu mieszkania, a skończywszy na kupnie telefonu komórkowego. Zadłużenie na kartach powinniśmy szeregować według wysokości jego oprocentowania i na tej podstawie ustalić kolejność spłaty.
Niezabezpieczone zadłużenie, czyli takie które nie ma fizycznego poręczenia, znajduje się nisko na liście, ponieważ nie zagraża utracie pracy ani realizacji potrzeb bytowych. Co nie znaczy, że nie ma znaczenia. Historia i zdolność kredytowa jest ważna dla wszystkiego, co robimy w życiu. Towarzyszy nam nieustannie: począwszy od zakupu mieszkania, a skończywszy na kupnie telefonu komórkowego. Zadłużenie na kartach powinniśmy szeregować według wysokości jego oprocentowania i na tej podstawie ustalić kolejność spłaty. / ST
Decyzja o spłacie niewłaściwego długu może być fatalna w skutkach. Portal businessinsider.com podpowiada, jak ustrzec się tego błędu i co spłacać w pierwszej kolejności. Oto zestawienie - począwszy od najmniej pilnych zobowiązań.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej