Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pięć wykresów, które wyjaśniają potęgę Snapchata

13 października 2016, 05:33
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Użytkownicy Snapchata to jedna z najbardziej pożądanych grup wiekowych z punktu widzenia ambicji biznesowych tej aplikacji. Ok. 70 proc. Amerykanów w wieku od 18 do 24 lat, którzy posiadają smartfony, używa Snapchata. Popularność aplikacji wśród młodych to charakterystyczna cecha nowego pokolenia, które nie wydaje już pieniędzy i nie spędza wolnego czasu w taki sposób, jak poprzednie generacje. Dla przykładu, tylko jeden na pięciu milenialsów jadł w życiu Bic Maca, a ludzie poniżej 35 roku życia coraz rzadziej oglądają telewizję.
Użytkownicy Snapchata to jedna z najbardziej pożądanych grup wiekowych z punktu widzenia ambicji biznesowych tej aplikacji. Ok. 70 proc. Amerykanów w wieku od 18 do 24 lat, którzy posiadają smartfony, używa Snapchata. Popularność aplikacji wśród młodych to charakterystyczna cecha nowego pokolenia, które nie wydaje już pieniędzy i nie spędza wolnego czasu w taki sposób, jak poprzednie generacje. Dla przykładu, tylko jeden na pięciu milenialsów jadł w życiu Bic Maca, a ludzie poniżej 35 roku życia coraz rzadziej oglądają telewizję. / Bloomberg
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Romek
  2016-10-13 08:41:43
  Znowu zrobienie screenshot-ow przerasta forsal. Co one w zasadzie pokazują?
  0
 • bill hill
  2016-10-15 00:49:55
  kolejne wirtualne środowisko ... nabić kasę
  0
Reklama

Zobacz więcej