Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Interaktywne spa, mobilne biuro. Oto Varsovia, luksusowa limuzyna prosto z Polski [ZDJĘCIA]

4 września 2016, 14:27
Varsovia wyposażona jest w napęd hybrydowy o konfiguracji szeregowej. W odróżnieniu od klasycznych pojazdów hybrydowych, napęd na oś przekazywany jest z silników elektrycznych, a zainstalowana na pokładzie niewielka jednostka spalinowa, pełni rolę agregatu, zasilającego wbudowane w podłogę akumulatory w przypadku ich rozładowania. Taki rodzaj napędu umożliwia w pełni ekologiczne poruszanie się samochodem w warunkach codziennych - ładując prąd z zewnętrznej stacji ładowania użycie jednostki spalinowej nie jest konieczne.
Varsovia wyposażona jest w napęd hybrydowy o konfiguracji szeregowej. W odróżnieniu od klasycznych pojazdów hybrydowych, napęd na oś przekazywany jest z silników elektrycznych, a zainstalowana na pokładzie niewielka jednostka spalinowa, pełni rolę agregatu, zasilającego wbudowane w podłogę akumulatory w przypadku ich rozładowania. Taki rodzaj napędu umożliwia w pełni ekologiczne poruszanie się samochodem w warunkach codziennych - ładując prąd z zewnętrznej stacji ładowania użycie jednostki spalinowej nie jest konieczne. / Media
Szykuje się kolejna motoryzacyjna perełka z Polski. Firma Varsovia Motor Company zaprezentowała pojazd koncepcyjny o nazwie Varsovia. Samochód w miarę potrzeb może zamienić się w luksusowe biuro, mobilne spa czy mini salę kinową. Auto będzie samo dopasowywać się do nastroju pasażerów.
Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Reklama

Reklama
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej