Forsal | wiadomości

20 listopada 2019 r.

Emilewicz: czekamy ma decyzję ws. podatku handlowego20 listopada 2019 r.

Czekamy na decyzję TSUE ws. podatku handlowego; powinna ona zapaść w połowie przyszłego roku - powiedziała w środę PAP minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Dodała, że bez ostatecznej odpowiedzi unijnego Trybunału nie będziemy wprowadzać tej daniny.

20 listopada 2019 r.

Izrael czekają najpewniej trzecie wybory do Knesetu w ciągu roku20 listopada 2019 r.

Do północy w środę szef centrolewicowego sojuszu Benny Gantz ma czas na przedstawienie prezydentowi Izraela skład rządu koalicyjnego. Jeśli mu się to nie uda, perspektywa trzecich wyborów do Knesetu w ciągu niespełna roku wydaje się bardzo prawdopodobna.
Huawei

20 listopada 2019 r.

Wojna o Huawei w CDU. Merkel sprzyja Chińczykom, ale ma silną opozycję20 listopada 2019 r.

Część posłów CDU, ugrupowania Angeli Merkel, sprzeciwia się jej polityce wobec chińskiego koncernu Huawei. Kanclerz nie chce a priori wykluczać firmy z budowy sieci 5G w Niemczech. Chadeccy politycy próbują podważyć to stanowisko - ustalił w środę dziennik "Bild".

20 listopada 2019 r.

Już nie rynek pracownika, a rynek równowagi – wnioski z badań OLX Praca (Centrum Prasowe)20 listopada 2019 r.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez OLX Praca nie mamy dziś do czynienia z rynkiem pracownika, lecz z rynkiem przywróconego balansu. Zarówno pracownicy, jak i pracodawcy mierzą się z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem. Jedna i druga grupa chce realizować swoje cele i potrzeby. To, co je różni, to problemy i wyzwania, którym muszą sprostać.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>