"Wiodącym produktem spółki jest EraCoin - pierwsza polska kryptowaluta (polski bitcoin), którą twórcy maksymalnie zdemokratyzowali - jest dostępna dla wszystkich posiadających smartfon i aplikację, działa na zasadzie bardzo innowacyjnego programu lojalnościowego. Produkt rozwijany jest w Polsce, ale już w III i IV kwartale będzie prezentowany w USA, Japonii, Sinagapurze, Izrealu" - czytamy w komunikacie.

Spółka stworzyła również platformę Brand Sabbath, która jest siecią współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze, w przeciwieństwie do popularnych narzędzi tego typu, dostępnych w Polsce - wykorzystuje potencjał nie tylko Instagrama, ale wszystkich kanałów społecznościowych i blogów, podano także. 

Do obrotu na rynku NewConnect wejdzie 1,34 mln akcji zwykłych na okaziciela serii A1, A2, B, C oraz D o wartości nominalnej 0,5 zł, podała wcześniej giełda.

Bit Evil jest spółką technologiczną, która oferuje działania w zakresie produkcji, marketingu cyfrowego i niestandardowych, zindywidualizowanych usług.

(ISBnews)