Waszczykowski: Rosja większym zagrożeniem niż islam

19 marca 2015, 11:15 | Aktualizacja: 19.03.2015, 11:46
Źródło:IAR

Były wiceszef MSZ Witold Waszczykowski ocenia, że zagrożenie dla Europy ze strony islamu jest mniejsze, niż obecne ze strony Rosji.

Reklama

Komentarze (4)

 • Mat(2015-03-19 17:13) Zgłoś naruszenie 00

  O co właściwie tym głupim ruskom chodzi? Wszyscy włazili im w tyłek, mają ogromne złoża wszystkiego - dosłownie wszystkiego. Gospodarka Rosji powinna być lepsza niż chin ale nie jest. Co jest nie tak z tymi ludźmi? Rosja powinna być krainą mlekiem i miodem płynącą i to od wielu lat. A te barany mają pretensje do całego świata. Zróbcie ruscy u siebie porządek a będziecie mieć jak u pana boga za piecem.

  Odpowiedz
 • ert(2015-03-19 15:32) Zgłoś naruszenie 00

  ...niewątpliwie dla Solidaruchów, nie dla Polaków, Rosja jest większym zagrożeniem niż islam...kiedyś wynajmiemy u Ruskich jakiś godny teren i wyślemy ich tam na kolonie...kundle mają dobry węch i stąd ten alarm.

  Odpowiedz
 • ~jurga(2015-03-19 14:58) Zgłoś naruszenie 00

  Największym zagrożeniem dla Polski są pseudopolitycy w sejmie,senacie rządzie czy pałacu prezydenckim ( instytucje specjalnie z małej litery- nie działają dla dobra Polaków) typu Waszczykowskiego ( a jest ich w Polsce ogromna ilość ). Prostą drogą, w interesie cudzych krajów na siłę popychają nasz kraj do wojny.

  Odpowiedz
 • analityk(2015-03-19 13:32) Zgłoś naruszenie 00

  Moim zdaniem Waszczykowski nie utożsamia się z Polską i chciałby abyśmy popełnili harakiri. To jest zadziwiające jak dla byłego wiceministra MSZ-tu. Czyją on reprezentuje politykę ? Ale to jest wiadome czyje interesy reprezentuje PIS ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze