statystyki

Synektik przedstawi strategię rozwoju do 2020 r. pod koniec III kw. br.

23 sierpnia 2016, 09:13 | Aktualizacja: 23.08.2016, 17:11
Źródło:ISBnews

Synektik planuje przedstawienie strategii rozwoju do 2020 r. pod koniec III kw. br, po zakończeniu I fazy badań klinicznych innowacyjnego kardioznacznika przeznaczonego do badań perfuzji mięśnia sercowego (MPI) metodą PET, poinformował prezes Cezary Kozanecki.

Reklama

Reklama"Pod koniec III kwartału spodziewamy się wyników I fazy badań i wówczas planujemy przedstawić inwestorom kompletną strategię rozwoju Grupy do 2020 roku" - zapowiedział Kozanecki, cytowany w komunikacie.

Grupa Synektik jest dostawcą innowacyjnych produktów, usług oraz rozwiązań IT dla diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej. Zajmuje się sprzedażą urządzeń medycznych oraz rozwiązań informatycznych stosowanych w radiologii, a także prowadzi laboratorium badawcze aparatury do diagnostyki obrazowej oraz serwis sprzętu medycznego. Spółka jest również pierwszym w Polsce komercyjnym producentem radiofarmaceutyków wykorzystywanych w diagnostyce onkologicznej (PET). Synektik powstał w 2001 roku, od sierpnia 2011 roku akcje spółki notowane były na NewConnect, a w październiku 2014 r. zadebiutowały na rynku regulowanym GPW.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze