Michał Świderski nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w Marvipol DevelopmentWarszawa, 17.11.2016 (ISBnews) - Michał Świderski został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development, podała spółka.

"Michał Świderski będzie kierował pracą dwóch zespołów, których wspólna strategia i cel prowadzą do sukcesu sprzedażowego firmy Marvipol S.A. na deweloperskim rynku stolicy" - czytamy w komunikacie.

Nowy dyrektor ma 15-letnie doświadczenie managerskie, marketingowe i sprzedażowe, które zdobył zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i u liderów rynków lokalnych, takich branż jak : motoryzacja, usługi, e-commerce, FMCG czy ostatnio nieruchomości. Przez wiele lat był odpowiedzialny za opracowywanie i realizacje strategii sprzedażowo – marketingowych dla firm z branży internetowej (start up's), pełnił min. funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży w Motoricus.com – lidera branży motoryzacyjnej w Internecie, w holdingu Digital Avenue S.A (spółka portfelowa MCI Management S.A.).

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r. W 2015 r. spółka miała 694 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)