iFun4all zaprezentuje grywalną wersję Blind'nBluff na początku listopadaWarszawa, 26.09.2017 (ISBnews) - iFun4all zaprezentuje wydawcom grywalną wersję gry o roboczym tytule Blind'n'Bluff podczas Game Connection w Paryżu na początku listopada, podała spółka.

Gra znana jest obecnie pod nazwą projektu, który został zawieszony w 2015 r. Odświeżona koncepcja gry wiąże się z większym doświadczeniem i umiejętnościami zespołu produkcyjnego oraz nowymi technologiami, jak np. real world data (element rozszerzonej rzeczywistości), podano w komunikacie.

"Takie przyspieszenie z projektem znanym pod nazwą Blind'n'Bluff wynika m.in. z bardzo dobrego odbioru gry po zakończonych w zeszłym tygodniu GamesIndustry.biz Investment Summit. Na paryskim Game Connection będziemy kontynuowali rozpoczęte rozmowy, a do końca roku ujawnimy niespodziankę, którą przygotowaliśmy dla naszych fanów" – powiedział prezes Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Oprócz rozmów przeprowadzonych z czołowymi światowymi firmami z branży na temat gry Blind'n'Bluff, iFun4all spotkał się m.in. z brytyjskim Curve Digital – światowym wydawcą ostatniej gry spółka, Serial Cleanera.

"Wciąż kluczowym działaniem dla spółki jest stałe zwiększanie zainteresowania wokół ostatniej produkcji i poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji, które zmaksymalizują potencjał sprzedażowy gry Serial Cleaner" – czytamy dalej.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

(ISBnews)