Atende zawarło umowę o wartości 61,3 mln zł z RCZSiUTWarszawa, 18.10.2017 (ISBnews) - Atende zawarło umowę z Resortowym Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi (RCZSiUT), o wartości 61,3 mln zł brutto, która zakłada rozbudowę posiadanego przez RCZSiUT trójośrodkowego środowiska platformy wirtualizacji, poinformowała spółka.

"Zgodnie z zapisami umowy dostawa asortymentu ma zostać zrealizowana nie później niż do 30 listopada 2017 r. Na realizację usług montażu, rekonfiguracji oraz przeprowadzenia szkoleń przewidziano okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Serwis gwarancyjny będzie świadczony do 31 grudnia 2019 r." - czytamy w komunikacie.

Przedmiot umowy obejmuje także dostawy opcjonalne o wartości 5,1 mln zł brutto, które realizowane będą wyłącznie na pisemne polecenie zamawiającego, podano także.

Atende (dawniej ATM Systemy Informatyczne) dostarcza rozwiązania teleinformatyczne dla firm i instytucji. Specjalizuje się w trzech dziedzinach: sieci i bezpieczeństwa teleinformatycznego, wysokowydajnych systemów obliczeniowych oraz infrastruktury teleinformatycznej, szczególnie dla centrów danych.

(ISBnews)