Kasprzycka: Mimo wrzasku [KOMENTARZ]

2 stycznia 2018, 19:11 | Aktualizacja: 02.01.2018, 19:27
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Warszawa

Warszawaźródło: ShutterStock

„Osoby trzecie zostają pozbawione jakiejkolwiek ochrony prawnej w zakresie prawa własności, co w rzeczywistości będzie stanowiło ich wywłaszczenie. Skutki społeczne i finansowe takiej regulacji będą ogromne” – napisaliśmy dzisiaj na pierwszej stronie DGP, ostrzegając przed projektem, którego drugie czytanie zbliża się w Sejmie. Ale to nie nasze słowa – komentuje Barbara Kasprzycka.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Antek(2018-01-02 20:38) Zgłoś naruszenie 1813

    Nie tłumaczcie sie, lewacki portaliku.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Henry(2018-01-03 07:32) Zgłoś naruszenie 62

    Oj znowu DGP palnęło jak przy rzekomym głosowaniu w lipcu w sejmie innych ustaw sądowych niż, te których treść ustalono na komisjach. Jak się pisze o wywłaszczeniach, to może wartałoby wpierw przeczytać obecną ustawę o komisji weryfikacyjnej i proponowane do niej zmiany. I sprawdzić sobie kiedy ta komisja może faktycznie z automatu wpływać na zapisy KW. Bo potem trzeba się będzie tłumaczyć z własnych przeinaczeń, albo po prostu fake newsów. Aaaa zapomnialem, że teraz z takich fake-ów nikt już się nie tłumaczy, tylko brnie w kolejne. Ale do czasu - do pierwszego przegranego na wysokie pieniądze procesu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze