Powstanie "Ring warszawski" - obwodnica odległa od miasta o 30-50 km

4 kwietnia 2018, 16:30 | Aktualizacja: 04.04.2018, 16:45
Źródło:PAP
Płudniowa obwodnica Warszawy

Płudniowa obwodnica Warszawyźródło: Materiały Prasowe

Planujemy dużą obwodnicę Warszawy, tzw. „duży ring warszawski”, odległy od miasta o 30-50 kilometrów - powiedział PAP wiceminister infrastruktury Marek Chodkiewicz. W ring ma zostać włączona m.in. droga krajowa nr 50, przebiegająca przez południową część województwa mazowieckiego.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Jurek(2018-04-17 07:40) Zgłoś naruszenie 10

    Już był jeden ring ale go kłos zastrzelil

    Odpowiedz
  • Trucker(2018-04-06 01:55) Zgłoś naruszenie 20

    Nic to nie da. W Moskwie jest podobny ring co się nazywa MKAD i jest wiecznie zakorkowany. I to nie jest jedyny ring wokół tej metropolii a w Warszawie będzie jeden.

    Odpowiedz
  • marek(2018-04-05 22:04) Zgłoś naruszenie 40

    w londynie m25 sprawdza sie znakomicie

    Odpowiedz
  • PO(2018-04-05 11:17) Zgłoś naruszenie 07

    Protestuje!Liberum veto!!!

    Odpowiedz
  • Leon Z(2018-04-05 08:31) Zgłoś naruszenie 131

    Ciekawe czy będzie tak samo źle zaprojektowana jak Trasa Toruńska w stronę Żoliborza... Korek jest tam zawsze niezależnie od pory dnia i tygodnia. A wszystko dzięki "sprytnemu" połączeniu 3 pasów lokalnych i 2 tranzytowych w 3 pasy "mieszane", co następuje w jednym miejscu. Ten, kto to wymyślił powinien codziennie przez następn 30 lat jeździć tą drogą w godzinach szczytu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • qaduq(2018-04-05 06:14) Zgłoś naruszenie 1374

    Zachwycony jestem znakomitą znajomością numerów tras i brakiem mapy. Wiecej takich tekstów rozbudzi ciekawość czytelników i zwolni piszących od myslenia.

    Odpowiedz
  • Edek(2018-04-04 23:04) Zgłoś naruszenie 3021

    Mega lotnisko, elektrownia atomowa, setki farm wiatrowych na Bałtyku i teraz ring. Co jeszcze wymyślą przed wyborami?

    Odpowiedz
  • .(2018-04-04 21:06) Zgłoś naruszenie 147

    Najpierw zacznijcie używać polskiego nazewnictwa w ministerstwie panie Chodkiewicz.

    Odpowiedz
  • ed(2018-04-04 20:40) Zgłoś naruszenie 722

    Obwodnice nie mają sensu. Widać to na przykładzie Katowic, prosta autostrada i nie ma korków.

    Odpowiedz
  • ll(2018-04-04 19:38) Zgłoś naruszenie 829

    palcem po mapie zeby pismaki mieli co pisac ;)

    Odpowiedz
  • ll(2018-04-04 19:38) Zgłoś naruszenie 524

    palcem po mapie zeby pismaki mieli co pisac ;)

    Odpowiedz
  • m1(2018-04-04 19:03) Zgłoś naruszenie 4226

    Oczywiście, że powstanie. Za kilkaset lat w Warszawie powstanie nawet kosmodrom. O ile, nasz gatunek przetrwa.

    Odpowiedz
  • Aga(2018-04-04 18:23) Zgłoś naruszenie 5539

    Z ringów to jak narazie powstało 30% ringu we Wrocławiu przebiegającego przez miasto A8 i 70% ringu miejskiego w Krakowie: A4 i S7, S52... z 50% w Poznaniu: A2 i S11? Szczecinie A6, w Łodzi prawie komplet otoczki miasta szybkimi trasami. Za Warszawę lepiej się nie bierzcie, bo tam czas inwestycji to nie lata, nie dekady, a wieki. Lepiej skończcie wymienione, co na pewno lepiej posłuży Polakom niż wydawanie pieniędzy na Warszawkę...

    Odpowiedz