Zarobki prezesów banków w Polsce: Szef mBanku liderem rankingu

15 marca 2019, 07:53 | Aktualizacja: 15.03.2019, 07:58
Źródło:PAP
pieniądze

Szef mBanku najlepiej zarabiającym prezesem banku w Polsceźródło: ShutterStock

Najlepiej opłacanym prezesem polskiego banku w 2018 r. był Cezary Stypułkowski, szef mBanku; zarobił blisko 5,1 mln zł o 28 proc. więcej niż rok wcześniej - informuje piątkowa "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • grubber(2019-03-15 10:48) Zgłoś naruszenie 60

    Polskiego Banku? a to ciekawe!

    Odpowiedz
  • Daman(2019-03-15 09:24) Zgłoś naruszenie 21

    Robert Lewandowski zarabia tyle w miesiąc, licząc tylko jego podstawowe zarobki wynikające z gry w piłkę.

    Odpowiedz
  • kanclerz(2019-03-15 15:03) Zgłoś naruszenie 21

    a teraz prosze o prawdziwe informacje od forsala!!!! prosze podac wlascicieli tych bankow!!! pierwsze 3 miejsca to banki ktorych wlascicielami sa firmy zagraniczne!!!!! tak oto wyciaga sie zywa gotoweczke z POLSKI!! to nie tylko prezes o polsko brzmiacym nazwisku ale caly zarzad tych bankow zarabia miliony!!! ktore transferowane sa do HOLANDJI, PORTUGALI,WLOCH... cala prawda cala dobe!!!!

    Odpowiedz
  • zeflik(2019-03-15 13:09) Zgłoś naruszenie 10

    Normalnemu człowiekowi do szczęścia wystarczy 100k. Ile to mozna badziewia nakupić ta 5mln? Biedny człowiek z kupą forsy.

    Odpowiedz
  • bansk(2019-03-15 16:00) Zgłoś naruszenie 10

    Ale lemingi się cieszą bo dostaną jakieś tam ileś plus. I o to chodzi, aby doły sie cieszyły, a góra miałą góry pieniędzy.

    Odpowiedz
  • nosz(2019-03-19 09:46) Zgłoś naruszenie 10

    mBank nie jest polskim bankiem, jest własnością niemieckiego banku Commerzbank. Ja rozumiem że niemieckość jest niewygodna PRowo ale to ten artykuł zawiera zwykłe kłamstwo.

    Odpowiedz
  • Franc(2019-03-15 14:14) Zgłoś naruszenie 02

    Stypułkowski zawód prezes. Przeszedł już chyba wszystkie. Ma niesamowite zdolności dlatego się mu płaci tyle ile 1000 zwykłych pracowników

    Odpowiedz