Paryż coraz bliżej Moskwy. "Nadszedł czas, by zmniejszyć nieufność w relacjach z Rosją"

9 września 2019, 16:50 | Aktualizacja: 09.09.2019, 16:53
Źródło:PAP
Wieża Eiffel'a z dzielnicą La Defense w tle

Wieża Eiffel'a z dzielnicą La Defense w tleźródło: ShutterStock

Nadszedł czas, aby zmniejszyć nieufność w relacjach z Rosją - oświadczył w poniedziałek francuski minister spraw zagranicznych Jean-Yves Le Drian. Przebywa on w Moskwie, gdzie miało miejsce spotkanie szefów MSZ i resortów obrony obu państw.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Hmmmmm(2019-09-09 17:55) Zgłoś naruszenie 367

    Uczcie się Ukraińcy,Łotysze,Litwini,Polacy...z jaką łatwością Was sprzedadzą europejscy ....sojusznicy...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Df(2019-09-09 18:21) Zgłoś naruszenie 217

    Niedlugo do absolutnie niewydolnego tzw formatu normandzkiego dolaczy USA i wtedy sie w konu zacznie prawdziwe rozmawianie z kacapem. Kacap ma sie wycofac i zadnej federalizacji Ukrainy nie bedzie. Franca kolejny raz wychodzi przed szereg. To nie od Francy zalezec bedzie czy sie tam sytuacja istabilizuje. Natomiast Franca chce juz profity osiagac, na ktore nie zarobila ze tak powiem

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • kpina(2019-09-09 21:30) Zgłoś naruszenie 193

    jestem pewien że macaron dobrze dogada się z putinem w końcu obaj stosują podobne metody co do rozprawiania się z niezadowolonymi z władzy. bandyci zwykli

    Odpowiedz
  • Zamiast tylko gadac !(2019-09-10 07:19) Zgłoś naruszenie 58

    Tylko skonczcie z tym pustym gadaniem i zrobcie cos konkretnego ! Od dawna mowie i powtarzam ze to Rosja jest dla was Francuzow i dla was Niemcow PRAWDZIWYM sojusznikiem i partnerem, politycznym i gospodarczym. Natomiast WROGA macie wewnatrz Uni. Ten wrog nazywa sie Grupa Wyszehradzka i jestKoniem Trojanskim w Uni. Celem tego Konia Trojanskiego jest poglebianie rozbicia uni, bo samo rozbicie Uni na "Zachod" i wroga wam Grupe Wyszechradzka juz nastapilo ! Czy wy Niemcy i Francuzi jeszcze tego nie zauwazyliscie ?? To ja amator musze wam przemawiac do rozumu ? Rosja powinna byc waszym sojusznikiem a Niemcy dodatkowo powinny podporzadkowac sobie Czechy, Slowacje i Ukraine i to za wszelka cene.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zbyszek(2019-09-10 08:52) Zgłoś naruszenie 40

    W Paryżu się zabija demonstrantów na ulicy , 11 ofiar śmiertelnych, W Moskwie robią to po cichu . Więc Macron i Putin doskonale się rozumieją

    Odpowiedz
  • Co ty na to Macron ?(2019-09-10 11:28) Zgłoś naruszenie 21

    Rosja powinna byc czlonkiem Uni a nie Polska i inne stare "demoludy". Rosja powinna byc czlonkiem Uni Macron ! A wy gllupki co zrobiliscie ? przyjeliscie taka Polske do Uni zafundowaliscie (wy i Niemcy) Polakom dobrobyt, a polaczki utworzyli Grupe Wyszehradzka ktora podzielila Unie i Europe i jest wyraznie wrogo nastawiona do was Francuzow i Niemcow i bedzie wam szkodzic jak tylko bedzie mogla. I co ty na to Macron ?? gdzie wasz rozum ?

    Odpowiedz
  • januszpol(2019-09-10 14:27) Zgłoś naruszenie 00

    przeicez to nic nowego. Paryz z Berline chca byc jaknajblizej Moskwy

    Odpowiedz