Stopy procentowe bez zmian. Jest decyzja RPP

4 marca 2020, 14:47 | Aktualizacja: 04.03.2020, 14:54
Źródło:PAP
Nardodowy Bank Polski

Nardodowy Bank Polskiźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Piotr Malecki

Rada Polityki Pieniężnej na środowym posiedzeniu pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie - poinformowała RPP w komunikacie. Referencyjna stopa procentowa NBP nadal będzie wynosić 1,50 proc. w skali rocznej.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • logiczny(2020-03-05 09:37) Zgłoś naruszenie 01

    To o stopach procentowych nie decyduje rząd!;)))

    Odpowiedz
  • to prawo dżungli(2020-03-04 23:01) Zgłoś naruszenie 41

    Okradają depozytariuszy osiągając krociowe zyski. " mam twoją kasę i co mi zrobisz ?"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • JestemZaPiS(2020-03-04 19:24) Zgłoś naruszenie 91

    A inflacja żywności 9%. Polska mistrzem Polski.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Profesor Terminator z Wuhan(2020-03-04 18:55) Zgłoś naruszenie 312

    Nie jest to dobra decyzja NBP bo redukcja stóp procentowych jest uzasadniona w tej skomplikowanej sytuacji gospodarczej na świecie!!! LooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mac(2020-03-04 18:37) Zgłoś naruszenie 113

    Jak bedzie kryzys spowodowany epidemia ( a wszystko na to wskazuje , nie wiadomo tylko w jakim rozmiarze ). To bedzie wyprzedaz zlotowki na calego. Nbp bedzie bronic waluty i podniesie stopy o kilka punktow bazowych. Wtedy stop podskocza na 5- 6%. Kwik wszyysktkich umoczonych w wysokich kredytach bedzie straszny.

    Odpowiedz
  • Dax(2020-03-04 17:40) Zgłoś naruszenie 31

    Biorąc pod uwagę ostatnie decyzje w sprawie stup procentowych to FED-owi i RPP niedługo oberwie się od Kidawy. A przynajmniej zażąda ona od A.Dudy aby ten z kolei zażądał od nich i D.Trumpa wyjaśnień. No bo jak to może być, że pietrucha na rynku drożeje a Prezydent milczy? No jak? Dlaczego ich nie wypyta, kiedy ja Kidawa śmiało bym pytała??

    Odpowiedz
  • JM(2020-03-04 16:24) Zgłoś naruszenie 113

    Po wyborach prezydenckich zapewne oprocentowanie się zmieni...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz