Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce: Kwarantanna, wstrzymane połączenia

13 marca 2020, 19:33 | Aktualizacja: 13.03.2020, 21:04
Źródło:PAP
Koronawirus

Koronawirusźródło: PAP
autor zdjęcia: Aleksander Komiński

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki. Zaznaczył, że przewrócone zostaną pełne kontrole na wszystkich polskich granicach.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (23)

  • Wiktor(2020-03-13 20:41) Zgłoś naruszenie 338

    Trzeba tą kwarantannę wprowadzić. Rząd podjął mądrą decyzję, żebyśmy nie zostali drugimi Włochami.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • perseusz(2020-03-13 21:17) Zgłoś naruszenie 285

    Premier mi zaimponował. Zdecydowane działanie, obostrzenia na szeroką skalę. Tak właśnie trzeba.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kozik(2020-03-13 21:18) Zgłoś naruszenie 284

    Kwarantanna, zamknięte granice to bardzo dobre rozwiązania. Mamy szansę choć trochę wyprzedzić koronawirusa. I mieć większe szanse.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Sol Invictus(2020-03-13 21:11) Zgłoś naruszenie 2210

    W końcu! Dobrze że nasz premier tak bardzo dba o kraj. Nasi sąsiedzi powinni brać przykład z działań Pana Morawieckiego. Najlepiej żeby wszyscy teraz zachowali spokój i zostali w swoich domach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Floki(2020-03-13 21:22) Zgłoś naruszenie 185

    To było konieczne,ważne żeby wirus się nie rozprzestrzenił! Wszystkie działania które podejmuje rząd są konieczne! A my musimy się zastosować do ich zaleceń,jak każdy będzie myślał po swojemu to nigdy Polska sobie z tym nie poradzi.

    Odpowiedz
  • Pepe(2020-03-13 22:42) Zgłoś naruszenie 114

    Wierzę że dzięki działaniom rządu,prezydenta i premiera poradzimy sobie z korona wirusem.Ja stosuje się do zaleceń,zostałam w domu i czekam aż Polska będzie bezpieczna.Kwarantanna i zamknięte granice to najlepszy krok do wygranej z wirusem.

    Odpowiedz
  • Kłamstwo Smoleńskie PAMIĘTAMY!!!(2020-03-14 00:29) Zgłoś naruszenie 107

    Na forum pisia farma płatnych trolli daje głos jak z poradnika agitatora partyjnego z czasów komuny

    Odpowiedz
  • Mark(2020-03-13 20:07) Zgłoś naruszenie 911

    A u nas w Rybniku nasi wspaniali radni dalej klepią temat smogu jako największego zagrożenia, które to zbiera największe żniwo!!!

    Odpowiedz
  • Pippen(2020-03-14 01:16) Zgłoś naruszenie 57

    Granice trzeba było zamknąć miesiąc temu j wirus zaczynał siać spustoszenie w Chinach. Teraz jest już po ptokach. Ale tak to jest jak rządź nami inteligentni inaczej. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale...

    Odpowiedz
  • Korona krolów(2020-03-13 21:35) Zgłoś naruszenie 417

    Panikarze.

    Odpowiedz
  • Brawo (2020-03-13 23:20) Zgłoś naruszenie 41

    Podobnie było w Chinach w Wuhan, jak widać po ostatnich info pomogło.

    Odpowiedz
  • kolejne kłamstwo(2020-03-14 00:32) Zgłoś naruszenie 48

    Dlaczego człowiek na zdjęciu nosi maskę, a pisi "specjaliści" w mediachodradzają Polakom noszenie masek, kłamiąc, że maski nie pomagają na wirusa

    Odpowiedz
  • Robol(2020-03-14 09:48) Zgłoś naruszenie 35

    A kościoły? To właśnie tam spotyka się większość starej chorej średniowiecznej ciemnoty a bezdzietni panowie z poprzedniej epoki łażą i kasę od nich wyciągają. Dlaczego te miejsca śmierci nie zostaną zamknięte? Policja i służby powinna kler dosłownie zamknąć za kraty.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Robol(2020-03-14 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    Ten wirus w Chinach panuje już od dłuższego czasu tylko nikt go nie wykrył. Ja byłem w Chinach w Lipcu i Sierpniu 2019 czyli dobre 4-5 miesięcy przed epidemią w Wuhan temperatura na dworze 40 stopni cały dzień co dziennie a złapałem taką gorączkę że po powrocie 4 dni w łóżku leżałem. Osobiście uważałem że to tylko normalna gorączka od „przemęczenia”. Po tygodniu przeszło dopiero teraz domyślam się co ja wtedy złapałem. Kilka dni później żona tez złapała te gorączkę tydzień w łóżku i przeszło. Ta choroba to po prostu mocna wersja gorączki. Wysoka temperatura, katar, zmęczenie. Po tygodniu dwóch sama przechodzi.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Miła(2020-03-14 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    Rzeczywistość jest taka,że do pracy trzeba jechać w poniedziałek.

    Odpowiedz