Wielkie plany drogowo-kolejowe rządu. Powstaną połączenia do Małopolski?

18 lipca 2015, 18:25
Źródło:IAR

Dzięki tej inwestycji czas przejazdu na południe Małopolski miałby szansę się znacznie skrócić. Jest duża szansa na budowę nowej drogi szybkiego ruchu na trasie Brzesko - Nowy Sącz, tak zwanej sądeczanki.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • FK_(2015-07-18 23:00) Zgłoś naruszenie 00

    a kiedy laskawie polaczycie obwodnice Krakowa z wylotowka na Warszawe?
    zalozny jest brak ten brak polnocnej obwodnicy Krakowa, miasta z tak zasyfionym powietrzem...

    Odpowiedz
  • RuchaczePlatfusy(2015-07-19 00:33) Zgłoś naruszenie 00

    Ruchają obywateli w dupę od 8 lat, a przed wyborami rzucają kiełbasę wyborczą. Tylko debil się nabierze.

    Odpowiedz
  • Terminator(2015-07-19 13:38) Zgłoś naruszenie 00

    Pdzed wyborami-obiecantki-cacanki!A po wyborach nic z tego!Hehehe

    Odpowiedz
  • Warszawiak(2015-07-19 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    Sądeczanka jest potrzebna, jak wiele innych dróg w Polsce, ale każdy kto tam jeździ wie, jak trudny to teren i jakie duże byłyby koszty.
    A przecież nawet budowanie na równym Mazowszu generuje ceny jak wiercenie tunelu a Alpach.
    Najpierw trzeba wziąć za pysk służby, tych różnych "konsultantów" (kiedyś od prywatyzacji a teraz od autostad) a potem budować.

    Odpowiedz
  • 1234(2015-07-19 18:23) Zgłoś naruszenie 00

    obiecanki cacanki i to wciąż na skraju Polski A/B bo tam głosy się planuje urwać. Tam gdzie silniejsza opozycja tj polska C nie robi się dokładnie nic. Gdzie jest via karpatia ( s19) z rzeszowa do białego stoku i na litwe.
    Gdzie jest s17 z lublina do Warszawy. Gdzie jest s12 z lublina do Radomia. Gdzie jest... eh nie chce mi się.

    Odpowiedz
  • drago(2015-07-19 19:55) Zgłoś naruszenie 00

    BDI ?

    Odpowiedz
  • pete(2015-07-20 22:43) Zgłoś naruszenie 00

    Od tych dróg tranzytowych ważniejsze są obwodnice. Np porządny ring dookoła Sącza. Obw. pn. obowiązkowo 2x2.
    W Kraku również bardziej potrzebna jest obw. pn. od przebudowy drogi np. na odcinku Michałowice-Jędrzejów.

    Odpowiedz