Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jesteś nogą z angielskiego? Oto 7 dobrze płatnych zawodów, w których nie potrzebujesz znajomości języków

20 marca 2017, 06:45
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Przede wszystkim, nie musisz się łamać. Nie jesteś od razu skazany na porażkę. W tym artykule pokażę ci, jakie szanse stoją przed tobą na rynku pracy. Wbrew pozorom da się znaleźć dobrze płatne zawody, w których znajomość języków obcych nie jest wymagana. Jeśli zastanawiasz się jak stworzyć profesjonalne CV na potrzeby twojej wymarzonej oferty pracy, skorzystaj z kreatora CV online, który pomoże ci stworzyć profesjonalne CV. Możesz być pewny, że poniższe zawody szybko dadzą ci dobrze płatną pracę! Artykuł jest oparty na rankingu najbardziej deficytowych zawodów w Polsce w roku 2017, przygotowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zaprezentowane dane o zarobkach pochodzą ze strony www.wynagrodzenia.pl Autor: Maciej Czerwonka, interview.me
Przede wszystkim, nie musisz się łamać. Nie jesteś od razu skazany na porażkę. W tym artykule pokażę ci, jakie szanse stoją przed tobą na rynku pracy. Wbrew pozorom da się znaleźć dobrze płatne zawody, w których znajomość języków obcych nie jest wymagana. Jeśli zastanawiasz się jak stworzyć profesjonalne CV na potrzeby twojej wymarzonej oferty pracy, skorzystaj z kreatora CV online, który pomoże ci stworzyć profesjonalne CV. Możesz być pewny, że poniższe zawody szybko dadzą ci dobrze płatną pracę! Artykuł jest oparty na rankingu najbardziej deficytowych zawodów w Polsce w roku 2017, przygotowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zaprezentowane dane o zarobkach pochodzą ze strony www.wynagrodzenia.pl Autor: Maciej Czerwonka, interview.me / ShutterStock
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Eltor
  2017-03-20 07:13:31
  Część z proponowanych przez was zawodów jest prosto z listy zawodów ginących, będących w czołówce podatnych na automatyzację (kierowca, księgowa). Programista bez znajomości angielskiego? Nie macie pojęcia o czym piszecie. Poważna literatura jest w tym języku, większość dokumentacji serwisowej i projektowej też, duża część klientów jest anglojęzyczna.
  8
  pokażodpowiedzi (2)
 • b22
  2017-03-20 12:09:30
  Nr jeden wśród zawodów to " Prezes z Żoliborza"
  12
 • tom
  2017-03-20 11:12:21
  Raport zawiera sporo zawodów ze słabymi zarobkami jak również sporo zawodów, gdzie w praktyce jest przydatna znajomość angielskiego.
  1
 • Ewa
  2019-06-26 11:41:51
  Programista bez języka angielskiego? Coś tu nie halo. Każda oferta pracy dla programistów nawet dla juniora czy stażysty wiąże się ze znajomością języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie terminów specjalistycznych.
  0
Reklama

Zobacz więcej