Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gdzie nie chcemy mieszkać? Oto antyranking dzielnic Warszawy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Podobnie jak w poprzednich latach agenci Metrohouse działający na stołecznym rynku nieruchomości wypełniali ankiety. Wskazywali w nich rejony Warszawy, z których nie życzą sobie otrzymywać ofert sprzedaży klienci zainteresowani zakupem mieszkania. W ankiecie mogli zaznaczyć dowolną liczbę dzielnic, które, ich zdaniem, są najczęściej wymieniane przez klientów jako te, w których nie zamierzają mieszkać klienci. Wysoka frekwencja występowania dzielnicy oznacza, że jest to miejsce bardzo często wymieniane w ankietach, podczas gdy brak wskazania dzielnic oznacza wysoką atrakcyjność dzielnicy. Tabela: Najczęściej odrzucane dzielnice 2016
Podobnie jak w poprzednich latach agenci Metrohouse działający na stołecznym rynku nieruchomości wypełniali ankiety. Wskazywali w nich rejony Warszawy, z których nie życzą sobie otrzymywać ofert sprzedaży klienci zainteresowani zakupem mieszkania. W ankiecie mogli zaznaczyć dowolną liczbę dzielnic, które, ich zdaniem, są najczęściej wymieniane przez klientów jako te, w których nie zamierzają mieszkać klienci. Wysoka frekwencja występowania dzielnicy oznacza, że jest to miejsce bardzo często wymieniane w ankietach, podczas gdy brak wskazania dzielnic oznacza wysoką atrakcyjność dzielnicy. Tabela: Najczęściej odrzucane dzielnice 2016 / Media
Już po raz siódmy z rzędu agencja nieruchomości Metrohouse opublikowała swój ranking warszawskich dzielnic, których unikają nabywcy mieszkań.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (15)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bułka
  2016-11-28 13:02
  To dobry deweloper? Rozglądamy się za mieszkanie, właśnie trochę dalej od centru, , tylko oczywiście musi być dobry do niego dojazd ;)
  0
  zgłoś
 • dominikka
  2016-11-23 10:47
  Na Włochach nie widziałam ale my od niego na Grochowie kupiliśmy :)
  0
  zgłoś
 • morra
  2016-10-19 17:07
  Widziałam, że Inwest Plan ma dobre ceny i ciekawe mieszkania, na Włochach kamienica nam się spodobała, w przyszłym tygodniu z bliska się przyjrzymy mieszkaniu. Dla mieszkańców jest zamknięty ogródek, blisko do parku.
  0
  zgłoś
 • swsw
  2016-09-26 18:47
  Ale ludzie jada jadem :) musza miec zyciowe kompleksy :)
  1
  zgłoś
 • mlk
  2016-09-26 10:54
  CD 2 Nikt nie jest w stanie zapanowac nad takim rozlanym molochem jakim stala sie Warszawa przez wchloniecie wielkich pustych przestrzeni. Na Białołęce do dzis pasa sie krowy... prawdziwe warszawianki.W Wawrze nie ma zadnej infrastuktury charakterystycznej dla miasta: miejskiego ogrzewania, kanalizacji, itd., ale potencjalni nabywycy mieszkają w „stolyscy”. W stolicy setki rolników uprawiają buraki i kapustę! I w Warszawie mamy tysiace hektarów: nieużytków, chaszczy, lasów, itd.! To NIE JEST MIASTO!!! W efekcie zycie w takim rozlanym, bezkształtnym tworze jest koszmarem, ale pozwala deweloperom sprzedawac „mieszkania i domy w... Warszawie”.
  0
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • mlk
  2016-09-26 10:52
  Warszawa niepotrzebnie wchłonęła miasta oraz przestrzenie, które powinny stanowic aglomeracje, ale NIE powinny byc Warszawa. Ursus, Wawer, Bialoleka powinny być miastami należącymi do aglomeracji, ale NIE dzielnicami stolicy - tak organizuje się miasta na Zachodzie. Wchloniecie wielkich przestrzeni, także POMIĘDZY Warszawa a Wawrem czy Ursusem sprzyja chotycznej rozbudowie „miasta” pod dyktando deweloperow kupujących tanie działki w szczerym polu i sprzedającym potem mieszkania jako „Warszawa” po absurdalnych cenach, choć całkowicie pozbawionych miejskiej infrastrukty. Zycie w takiej przestrzeni to koszmar.
  1
  zgłoś
 • mlk
  2016-09-26 10:43
  Warszawa niepotrzebnie wchłonęła miasta oraz przestrzenie, które powinny stanowic aglomeracje, ale NIE powinny byc Warszawa. W efekcie bloki mieszkalne W STOLICY stawia sie.... w polu, bez infrastruktury, bez ładu, bez składu. Nikt nie jest w stanie zapanowac nad takim rozlanym molochem. na Białołęce do dzis pasa sie krowy... prawdziwe warszawianki. To sa stada krow z karta warszawiaka! W stolicy setki rolników uprawiają buraki i kapustę! I w Warszawie mamy tysiace hektarów: nieużytków, chaszczy, lasów, itd.! To NIE JEST MIASTO!!! W efekcie zycie w takim rozlanym, bezkształtnym tworze jest koszmarem.
  0
  zgłoś
 • Michu
  2016-09-26 09:24
  Akurat Ursus przez ostatnie kilka lat sie bardzo rozwinął. Piękne parki, nowa infrastruktura, stacja kolejowa, sklepy, osiedla. Może to nie jest Majorka, ale osoby negatywnie sie wypowiadajace daaawno tam nie byly. Znam takie co mówią źle o ursusie, ale nigdy tam nie były.
  3
  zgłoś
 • lech2011
  2016-09-26 08:58
  to bez rankingu wiadomo. Podajcie ranking "prawdziwych" dzielnic Warszawy, a nie wchłonięte niedawno miejscowości podwarszawskie. Wtedy będzie to ciekawe.
  5
  pokażukryj odpowiedzi (2)
  zgłoś
 • Erwin
  2016-09-25 08:15
  A nie wynika to z tego, że z Rembertowa nie można dojechać autem do Warszawy bo szlabany rano i po południu z powodu częstego kursowania pociągów są zamknięte prawie na stałe? I żeby nie było :) ja jeżdżę miejskimi środkami transportu ale sytuacja jaka ma miejsce od lat w Rembertowie to absurd Barejowski.
  0
  pokażukryj odpowiedzi (2)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej