Reklama
Reklama

8 najbardziej luksusowych miejsc w Polsce i na świecie

9 sierpnia 2018, 21:13
Jurata, miejscowość w gminie Jastarnia na Mierzei Helskiej, to jeden z najbardziej znanych kurortów w Polsce, który niemal od początków ubiegłego stulecia kojarzy się z wypoczynkiem w luksusowej atmosferze. Szczególne walory klimatyczne i krajobrazowe postanowili wykorzystać przedwojenni, zamożni przemysłowcy, tworząc tu pierwsze w Polsce uzdrowisko morskie. Piękna plaża, sosnowe lasy i specyficzny klimat przyciągają turystów, także tych z bardziej zasobnymi portfelami. Oprócz spaceru po wspaniałych lasach otaczających tę nadmorską osadę, można skorzystać z najnowocześniejszych SPA w Polsce i wielu obiektów sportowych. Rezerwacji hoteli na sezon wakacyjny trzeba dokonywać z bardzo dużym wyprzedzeniem, a średnie ceny są wyższe od przeciętnego kosztu noclegu w innych polskich miejscowościach nad Bałtykiem. W bezpośrednim sąsiedztwie Juraty znajduje się rezydencja wypoczynkowa prezydenta RP, która dodaje okolicy jeszcze większego prestiżu.
Jurata, miejscowość w gminie Jastarnia na Mierzei Helskiej, to jeden z najbardziej znanych kurortów w Polsce, który niemal od początków ubiegłego stulecia kojarzy się z wypoczynkiem w luksusowej atmosferze. Szczególne walory klimatyczne i krajobrazowe postanowili wykorzystać przedwojenni, zamożni przemysłowcy, tworząc tu pierwsze w Polsce uzdrowisko morskie. Piękna plaża, sosnowe lasy i specyficzny klimat przyciągają turystów, także tych z bardziej zasobnymi portfelami. Oprócz spaceru po wspaniałych lasach otaczających tę nadmorską osadę, można skorzystać z najnowocześniejszych SPA w Polsce i wielu obiektów sportowych. Rezerwacji hoteli na sezon wakacyjny trzeba dokonywać z bardzo dużym wyprzedzeniem, a średnie ceny są wyższe od przeciętnego kosztu noclegu w innych polskich miejscowościach nad Bałtykiem. W bezpośrednim sąsiedztwie Juraty znajduje się rezydencja wypoczynkowa prezydenta RP, która dodaje okolicy jeszcze większego prestiżu. / ShutterStock
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama

Komentarze(8)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • lolo
  2018-08-13 00:21:17
  Nieco żałosne wyobrażenia biednego dziennikarza na temat luksusu.
  3
 • Dziwny luxus
  2018-08-13 00:17:41
  Luxusowe miejsca w Polsce? Chyba tylko dla ludzi z Polski są to miejsca „luxusowe”.
  2
 • Gintry
  2018-08-12 22:13:20
  Wolelibyscie apartament w Dubaju czy w BH LA? Proste ze w LA. Ten Dubaj to wstawiony nie wiadomo po co. Ani tam sie bawic ani zyc.
  7
  pokażodpowiedzi (1)
 • gosciu
  2018-08-13 20:27:09
  Z czym do ludzi?
  3
 • S
  2018-08-23 00:13:06
  Dubaj, mokre marzenie dorobkiewicza w BMW.
  2
 • Emilia
  2019-08-30 16:05:56
  Ja bym lepiej te pieniędzy wydałam na szkolenia Tonyego Robbinsa :D
  1
  pokażodpowiedzi (1)
Reklama
Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej