Reklama
Reklama

Negocjowanie umowy o pracę to sztuka. Oto 8 sposobów, jak zawalczyć o większe pieniądze

8 lipca 2018, 08:00
Istotnym punktem negocjacji jest porozumienie. Powinno satysfakcjonować obie strony. Oznacza to, że wyjściowa kwota jaką podamy musi być wyższa od ostatecznej, na którą się zgodzimy. Jednocześnie pamiętajmy, aby negocjowanie płacy nie przysłoniło nam innych ważnych czynników. Z badania Monster Polska wynika, że do zmiany pracy motywuje gwarancja dobrych relacji między członkami zespołu. Na ten czynnik wskazało aż 56 proc. z osób biorących udział w ankiecie.
Istotnym punktem negocjacji jest porozumienie. Powinno satysfakcjonować obie strony. Oznacza to, że wyjściowa kwota jaką podamy musi być wyższa od ostatecznej, na którą się zgodzimy. Jednocześnie pamiętajmy, aby negocjowanie płacy nie przysłoniło nam innych ważnych czynników. Z badania Monster Polska wynika, że do zmiany pracy motywuje gwarancja dobrych relacji między członkami zespołu. Na ten czynnik wskazało aż 56 proc. z osób biorących udział w ankiecie. / ShutterStock
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt
Reklama

Komentarze(4)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Poznaniak
  2018-07-08 11:52:07
  Takie 8 sposobów, że aż 7. Artykuł słaby, prawie to samo powiedzą kołcze czy trenerzy osobiści. Średnia stawka w Polsce to 4700 dla mężczyzny i 3900 dla kobiety. Średnia. W to wliczeni są dyrektorzy, prezesi itp. Trzeba być odrealnionym, by nie będąc dobrym fachowcem z dużym doświadczeniem, prosić o taką kasę. A jeśli się nim jest, należy celować jeszcze wyżej.
  1
 • Kiki
  2018-08-06 12:56:20
  Wytarte slogany. Najwięcej zarabia się po znajomościach potem będąc dobrym ale cwanym specjalistą. Inaczej choćbyś stawał na głowie na 77-stronnicowym CV, niewiele ugrasz.
  1
 • wlad
  2018-07-20 10:24:28
  Chrońmy środowisko a przy tym nasze zdrowie! Auta elektryczne to przyszłość!
  3
  pokażodpowiedzi (1)
Reklama
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej