Według Ministerstwa cyfryzacji w Polsce jest zarejestrowanych aż 2 567 105 samochodów z instalacją LPG. To 13,4% samochodów osobowych w naszym kraju! Pod tym względem jesteśmy bezdyskusyjnymi liderami w Europie. Na świecie znajdujemy się zaś na drugim miejscu, zaraz za Turcją.

W odpowiedzi na potrzeby kierowców użytkujących auta z instalacją LPG, Shell uruchomił specjalną ofertę na Shell AutoGas. Z rabatu 10 groszy na litrze przy każdym tankowaniu mogą skorzystać członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Jednorazowo można otrzymać zniżkę na maksymalnie 25 litrów gazu. Rabat jest naliczany od regularnej ceny paliwa obowiązującej na danej stacji. Po przekroczeniu limitu, „nadprogramowe” litry sprzedawane są według ceny regularnej.

Nie ma jednak powodu do obaw, gdyż liczba i częstotliwość tankowań jest nieograniczona. Warto pamiętać, by podczas tankowania LPG wyłączyć silnik i nie przepełniać zbiornika. Z przyczyn bezpieczeństwa zbiornik gazu powinien być wypełniony autogazem w maksimum 80-85 procentach.

Wrzesień pełen korzyści

Ponadto Shell przedłużył do końca września promocję „Tankuj korzyści”, w ramach której Klubowicze Shell ClubSmart otrzymają 30 groszy rabatu za każdy litr paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Nie ma żadnych limitów określających liczbę czy częstotliwość tankowań, a jednorazowo można otrzymać rabat za zakup maksymalnie 50 litrów paliwa.

Fot. materiały prasowe / Tomasz Mateusiak

Jak skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona tylko dla uczestników programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Aby dołączyć do Klubu należy pobrać aplikację z Google Play lub App Store. Następnie pozostaje wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego i dodanie do aplikacji swojej plastikowej karty Shell ClubSmart lub wygenerowanie wirtualnej karty lojalnościowej.

Liczne korzyści z Shell ClubSmart

Dołączenie do Shell ClubSmart przyniesie Ci także inne wyjątkowe korzyści. Niemal każdy zakup na stacjach Shell jest nagradzany punktami. Te można wymienić na paliwo lub inne produkty dostępne na stacjach, na przykład smakołyki z Shell Café. Dostępne są także e-bony do sklepów takich jak Biedronka, RTV EURO AGD, Smyk czy Allegro.

Punkty można przeznaczyć również na cele charytatywne, jak choćby pomoc uchodźcom z Ukrainy. Już na start otrzymasz 250 punktów po wyrażeniu zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej od Shell! Dołącz zatem do Shell ClubSmart już teraz.