Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Robert de Niro ze wspólnikami otworzą w Warszawie hotel. Obiekt pojawi się w 2020 r. [WIZUALIZACJE]

23 stycznia 2019, 14:10
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
- Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu – powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels.
- Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu – powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels. / Media
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Marcin Byczyński
  2019-01-24 11:20:22
  Hotel lifestylowy, to wiele wyjaśnia.My Polacy to jednak gęsi
  0
 • rudy nie burek
  2019-01-23 15:17:16
  jednak nas blokują ...
  3
Reklama

Zobacz więcej