Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kraków ma już wschodnią obwodnicę. Do użytku oddano 4,5-km odcinek trasy S7 [ZDJĘCIA]

29 czerwca 2017, 15:06
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Trasę o długości 4,5 km wraz z dwupoziomowymi węzłami drogowymi: "Rybitwy" i "Igołomska" oraz mostem wantowym na Wiśle wybudowały spółki Strabag i Strabag Infrastruktura Południe.
Trasę o długości 4,5 km wraz z dwupoziomowymi węzłami drogowymi: "Rybitwy" i "Igołomska" oraz mostem wantowym na Wiśle wybudowały spółki Strabag i Strabag Infrastruktura Południe. / Media
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Hajłej na Hel
    2017-07-01 18:54:26
    Mieszkam w Kielcach i korzystam z BLABLAcar jeśli mam jechać do Niemiec to o wiele szybciej dojadę kierując się najpierw na Tuszyn a potem ekspresówką na Wrocław. Trasa z Rzeszowa przez Kraków i Śląsk jest najczęściej zatkana i wariant przez Kraków dla mnie daje pewność spóźnienia. Reasumując drogi na południu zą zatłoczone, a na północy dużo mniej, taka nowa droga jest pomocna w udrożnieniu ruchu, ale rewolucji nie czyni. Jeśli jednak konsekwentnie będzie powstawać więcej takich dróg to się poprawi.
    4
Reklama

Zobacz więcej