"Jednocześnie zarząd EMF informuje, że w dniu 1 sierpnia 2016 roku rada nadzorcza podjęła uchwałę w sprawie uchylenia delegacji pana Łukasza Waszaka, członka rady nadzorczej, do czasowego wykonania czynności członka zarządu będącego prezesem zarządu. Łukasz Waszak w dalszym ciągu pełni funkcję członka i wiceprzewodniczącego rady nadzorczej" - czytamy w komunikacie.

Marek Ondrejka jest menedżerem i specjalistą od inwestycji z 15 letnim doświadczeniem zdobytym w regionie CEE. Marek Ondrejka spędził 9 lat w Penta Investments gdzie pracował przy licznych projektach inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych i zajmował stanowiska poczynając od asystenta menedżera projektów, poprzez dyrektora inwestycyjnego po lokalnego partnera biura moskiewskiego, podano także.

Grupa Empik Media & Fashion jest dystrybutorem produktów z kategorii media, rozrywka, lifestyle, artykuły dziecięce, odzież, obuwie, kosmetyki. Grupę tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz Empik Media & Fashion jako spółka holdingowa.

(ISBnews)