statystyki

GPW wyklucza akcje Travelplanet z obrotu od 22 sierpnia br.

19 sierpnia 2016, 10:01 | Aktualizacja: 19.08.2016, 10:26
Źródło:ISBnews

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podjął uchwałę ws. wykluczenia akcji Traveplanet z dniem 22 sierpnia z obrotu giełdowego na wniosek spółki, podał Travelplanet.

Reklama

Reklama
"Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA podjął 18 sierpnia 2016 r. uchwałę w sprawie wykluczenia z obrotu giełdowego z dniem 22 sierpnia 2016 r. akcji spółki oznaczonych kodem 'PLTRVPL00011' ze względu na ich ograniczoną zbywalność, powstałą w wyniku nabycia 100% kapitału przez podmioty Rockaway Travel SE z siedzibą w Pradze" - czytamy w komunikacie.

Na początku lipca GPW poinformowała, że zawiesza obrót akcjami Travelplanet począwszy od 5 lipca w związku z zawiadomieniem o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu przez Rockaway Travel. Przymusowy wykup dotyczył akcji Travelplanet, stanowiących łącznie 6,55% kapitału, wykupywanych po 3,77 zł za akcję. Wykupującym była Invia.cz.

Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2005 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze