statystyki

Polnord wprowadza do sprzedaży 154 lokale na osiedlu Ku Słońcu w Szczecinie

7 września 2016, 11:53 | Aktualizacja: 07.09.2016, 15:47
Źródło:ISBnews

Polnord rozpoczął sprzedaż mieszkań w budynku nr 5 osiedla Ku Słońcu przy ul. Kazimierskiej w Szczecinie. W ostatnim etapie inwestycji dostępne są 154 mieszkania o powierzchniach 31-98 m2, a odbiór kluczy nastąpi pod koniec I kw. 2018 r., podał Polnord.

Reklama

Reklama"W przedstawionej w marcu strategii założyliśmy dużą aktywność w zakresie uruchamiania nowych projektów. Jej założenia konsekwentnie są realizowane, a z zapowiedzianych kilkunastu inwestycji do wprowadzenia pozostało nam już tylko siedem. Dziś rozpoczynamy sprzedaż ostatniego budynku inwestycji Ku Słońcu w Szczecinie. To już ostatnia szansa, by zamieszkać na osiedlu, które nasi klienci docenili zarówno za architekturę i lokalizację, jak i niskie opłaty eksploatacyjne mieszkań" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

Pięciopiętrowy budynek zamyka osiedle od ulicy Lubelskiej, Sandomierskiej i Kruszwickiej. W jego ofercie znajduje się szeroki wybór mieszkań o podwyższonym standardzie, różnorodnych powierzchniach i rozkładach. Są wśród nich 30-metrowe kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze