"W przedstawionej w marcu strategii założyliśmy dużą aktywność w zakresie uruchamiania nowych projektów. Jej założenia konsekwentnie są realizowane, a z zapowiedzianych kilkunastu inwestycji do wprowadzenia pozostało nam już tylko siedem. Dziś rozpoczynamy sprzedaż ostatniego budynku inwestycji Ku Słońcu w Szczecinie. To już ostatnia szansa, by zamieszkać na osiedlu, które nasi klienci docenili zarówno za architekturę i lokalizację, jak i niskie opłaty eksploatacyjne mieszkań" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

Pięciopiętrowy budynek zamyka osiedle od ulicy Lubelskiej, Sandomierskiej i Kruszwickiej. W jego ofercie znajduje się szeroki wybór mieszkań o podwyższonym standardzie, różnorodnych powierzchniach i rozkładach. Są wśród nich 30-metrowe kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)