"Przygotowując trzeci i czwarty budynek osiedla jak zawsze staraliśmy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom klientów i dostarczyć komfortowe, wysoce funkcjonalne rozwiązania, za które mieszkańcy docenili Stację Kazimierz. Nie zabrakło udogodnień dla rodzin z dziećmi czy też osób aktywnych fizycznie. Liczymy, że nowy etap inwestycji wpisze się w gusta klientów, tak jak etapy wcześniejsze, w których dostępne są już ostatnie lokale" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

W ramach nowego etapu powstaną dwa budynki w modernistycznym stylu o zróżnicowanej wysokości sięgającej dziewięciu kondygnacji. Zaprojektowano w nich szeroki wybór różnorodnych lokali, od jedno- po pięciopokojowe o powierzchniach 29-128 m2 w cenach od 7 325 zł za m2, podano również.

"W ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m2" - czytamy w komunikacie.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)