Serwisy tematyczne | Najnowsze

Logo Audi. Fot. Andrew Harrer/Bloomberg

18 czerwca 2018 r.

Tymczasowym szefem Audi ma zostać Bram Schot18 czerwca 2018 r.

Tymczasowym prezesem niemieckiej firmy motoryzacyjnej Audi ma zostać Holender Bram Schot, obecnie szef działu sprzedaży i marketingu - informuje w poniedziałek wieczorem agencja dpa, powołując się na "osoby zaznajomione ze sprawą".
Pentagon - wiadomość

18 czerwca 2018 r.

"NYT": Pentagon po cichu wzmacnia obronę przed cyberatakami18 czerwca 2018 r.

Pentagon po cichu wzmocnił Dowództwo Cybernetyczne (USCYBERCOM), aby przyjąć bardziej agresywne podejście do obrony kraju przed cyberatakami. Zmiana strategii może zwiększyć ryzyko konfliktu z innymi państwami - pisze w poniedziałek "New York Times".
Nokia

18 czerwca 2018 r.

Nokia rozpoczyna współpracę ze start-upami18 czerwca 2018 r.

Udostępnienie przestrzeni oraz technologii opracowanych przez Nokię innowatorom oraz start-upom zakłada idea centrum innowacji - Nokia Garage. Przedsięwzięcie zainaugurowano w poniedziałek we Wrocławiu w siedzibie Noki. W inauguracji wziął udział minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.
Tauron Polska Energia

18 czerwca 2018 r.

Spółki z grupy Polenergia domagają się 78,8 mln zł odszkodowania od Taurona18 czerwca 2018 r.

Zarząd Tauron Polska Energia otrzymał odpis pozwu wniesionego przeciwko spółce przez firmę Amon i Talia, które żądają zapłaty odszkodowania w łącznej kwocie ponad 78,8 mln zł, oraz za szkody, które mogą powstać w przyszłości w kwocie 265,22 mln zł, podała spółka. Amon oraz Talia wchodzą w skład grupy kapitałowej Polenergia.
Showroom Audi w Berlinie. 11.10.2015

18 czerwca 2018 r.

Szef Audi został zatrzymany w związku z Dieselgate18 czerwca 2018 r.

Prezes niemieckiej firmy motoryzacyjnej Audi Rupert Stadler został w poniedziałek tymczasowo zatrzymany w związku z tzw. aferą spalinową - podała agencja dpa. Informacje potwierdził koncern Volkswagen, do którego należy Audi.
Orlen

18 czerwca 2018 r.

PKN Orlen wdroży mechanizm split payment18 czerwca 2018 r.

PKN Orlen prowadzi intensywne prace w celu dostosowania się do nowych przepisów w zakresie podatku VAT, wprowadzających tzw. mechanizm podzielonej płatności - split payment. Ustawa w tym zakresie zacznie obowiązywać od 1 lipca 2018 r.
Jurgiel

18 czerwca 2018 r.

Premier przyjął dymisję ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela18 czerwca 2018 r.

Premier Mateusz Morawiecki przyjął dymisję ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Dodała, że wkrótce przedstawiony zostanie jego następca. Podkreśliła też, że Jurgiel "dzielnie pomagał rolnikom".
S19 - pomiędzy węzłami Lasy Janowskie i Nisko Południe

18 czerwca 2018 r.

Nowe umowy na odcinki S19 za łącznie ok. 720 mln zł18 czerwca 2018 r.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała ze spółkami z grupy Strabag oraz firmą Mosty Łódź umowy na zaprojektowanie i budowę trzech odcinków drogi ekspresowej S19, pomiędzy węzłami Lasy Janowskie i Nisko Południe, za łącznie ok. 720 mln zł, podało Ministerstwo Infrastruktury. Kierowcy skorzystają z nowej trasy, wchodzącej w ciąg tzw. Via Carpatia, w 2021 r.
Budowa gazociągu

18 czerwca 2018 r.

Rosja: Nord Stream 2 to projekt wyłącznie komercyjny18 czerwca 2018 r.

Projekt budowy gazociągu Nord Stream 2 nosi wyłącznie komercyjny, a nie polityczny charakter - oznajmił w poniedziałek rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, dodając, że próby powstrzymywania jego realizacji przeczą zasadom swobodnej konkurencji.
Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, źródło: resort rolnictwa

18 czerwca 2018 r.

Minister rolnictwa odchodzi ze stanowiska18 czerwca 2018 r.

Minister Krzysztof Jurgiel złożył w poniedziałek ze względów osobistych rezygnację ze stanowiska Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - poinformowało biuro prasowe resortu rolnictwa.
Lotnisko w Pekinie

18 czerwca 2018 r.

Wild: Nie jesteśmy zaskoczeni wynikami referendum ws. CPK18 czerwca 2018 r.

Nie jesteśmy zaskoczeni wynikami referendum w gminie Baranów i z pokorą do nich podchodzimy - poinformował w poniedziałek PAP pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Mikołaj Wild. Zdajemy sobie sprawę z poziomu emocji wśród mieszkańców - dodał.
Procesor

18 czerwca 2018 r.

Narodowy chip wyprodukują Niemcy i Holendrzy18 czerwca 2018 r.

Dzień po naszym tekście, w którym ujawniliśmy, że polski układ scalony – wbrew zapowiedziom – nie powstanie, konsorcjum, które miało go stworzyć, przestało istnieć.
Lotnisko

18 czerwca 2018 r.

Mieszkańcy gminy Baranów zagłosowali przeciwko megalotnisku18 czerwca 2018 r.

Mieszkańcy gminy Baranów w pow. grodziskim w niedzielnym referendum zagłosowali przeciw budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Na pytanie: "Czy chce Pan/Pani budowy CPK w gminie Baranów?", 84 proc. uczestników głosowania odpowiedziało "nie".

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Technologie ››

Media ››

Telekomunikacja ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Ekologia ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Rozrywka ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Turystyka ››

Reklama i marketing ››

Lotnictwo ››

Zdrowie ››

FMCG ››

Edukacja ››

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze