Unibep ma umowę na budynek mieszkalny w Warszawie za 54 mln zł nettoWarszawa, 17.11.2017 (ISBnews) - Unibep podpisał z Mill-Yon Gdańsk (spółka wchodząca w skład międzynarodowego holdingu ILDC) umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku mieszkalnego przy ul. Ostrobramskiej/Rodziewiczówny w Warszawie, poinformowała spółka. Wynagrodzenie ryczałtowe Unibepu wynosi 54 mln zł netto.

"Przedmiotem umowy jest realizacja drugiego etapu przedsięwzięcia inwestycyjnego, polegająca na kompleksowym wykonaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi oraz garażem i niezbędną infrastrukturą techniczną. W budynku o wysokości 9 kondygnacji nadziemnych znajdzie się 220 lokali mieszkalnych, 22 lokale usługowe oraz 250 stanowisk parkingowych w dwukondygnacyjnym garażu" - czytamy w komunikacie.

Terminy realizacji inwestycji to IV kw. 2017 r. - III kw. 2019 r.

Obecnie spółka finalizuje realizację pierwszego etapu przedsięwzięcia inwestycyjnego przy ul. Ostrobramskiej/Rodziewiczówny w Warszawie, przypomniano.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,25 mld zł w 2016 r.

(ISBnews)